Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire nem lényeg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem lényeg a külső a csajoknál?

Figyelt kérdés
Sokszor látok olyat h egy gyönyörű szexi csaj bele van zúgva egy rendesen csuda fiuba, aki alacsony, dagi, kicsit sem szép az arca, stb.
2012. jan. 23. 17:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Biztos a személyisége,viselkedése tetszik meg a lányoknak az ilyen fiúkban.Amúgy meg hülyeség,h nem számít a külső,nagyon is számít,de e mellett a belső tulajdonságok is nagyon fontosak.
2012. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én még olyan lányt nem láttam, aki a személyisége miatt szeretett volna bele vkibe. Olyat se, aki amiatt ne szeretett volna bele vkibe.
2012. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Alacsony, vékony, állítólag átlagos pasi vagyok külsőre, valakik szerint helyes, mindegy ez most lényegtelen, de én már láttam nagyon jó nőt, iszonyat ronda, szemüveges pasival.


Ekkor lepődök meg mindig, hogy ha nekik összejött, akkor én nekem miért nincs még most sem barátnőm?!

2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Előző, valszeg mert alacsony vagy, a lányoknak pedig a külsőn belül is a magasság a legfontosabb.
2012. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
a pasi nem gazdag, sztem ez egy hatalmas baromság. mondjuk jófej a gyerek .
2012. jan. 23. 18:46
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nekem most nagyon tetszik egy srác. Először nem is tetszett. Aztán most, hogy egy csomót beszélgetünk egyre helyesebb lett szememben. Tehát lehet, azt mondani, hogy nekem először a belső tulajdonsága jött be. :) Persze azért a külső sem mindegy...
2012. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

a nőket vonzza a pénz


cáfoljon meg valaki ;-)

2012. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A nők valóban a pénzre és a jó verdára buknak. Lepontozók, fáj az igazság? Szegénykéim :(
2012. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hatazer ahogy idaig beszelgettem a lanyokkal (tobb korosztalyrol beszelek) ugy 20-30%-Ban szamit a kulso s a tobbi a belso es a humor...(a legtobb lany a humoros de aki komoly is tud lenni olyan fiukra bukik)
2015. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!