Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentinnapra lány vegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentinnapra lány vegyen valamit a srácnak?

Figyelt kérdés
kb egy honaposak leszunk valentinkor:) kellene valamit vennem? ha igen akkor mit?
2012. jan. 23. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint fogalmad sincs mi az a valentin nap...
2012. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hanariko ***** válasza:
hát ha ez felmerül benned, akkor tényleg nem tudod mi az. Ez nem nő nap, hanem valentin nap, bálint nap, ámor napja, mit tudom én hogy hívják még... ilyen a szerelmesek adnak EGYMÁSNAK ajándékot. Tehát igen, neked is kéne adnod, vagy valami "sablont" (aminek akár örülhet is) szívecskés cuccot, esetleg közös kép egy szép keretben, saját vagy valami egyedi készítésű dolog...(persze az is lehet szívecskés, sőőt!)
2012. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hanariko ***** válasza:
*ilyenkor
2012. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a párommal nem ünnepeljük a Valentin napot három okból:egyrészt,mert szerintem nagyon elüzletiesedett ez a nap(értem az alapgondolatot,de akkor is,engem valahogy taszítanak azok a kis Valentin napi izék),másrészt,mert szerintem ha szeretsz valakit,akkor ne csak egy napon fejezd azt ki,harmadrészt pedig,mert nem sokkal utána van az évfordulónk,azt pedig azért úgyis megünnepeljük.

Ha mindenképp szeretnél venni neki valamit,akkor én valami finom csokit ajánlanék.Egy hónapos kapcsolatban azért még nem biztos,hogy olyan bazi nagy dolgot kéne venni.Elég valami kis apróság is.

2012. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tudom mit jelent,nem kell egyből letámadni.

meg nem voltam kapcsolatban valentin napkor ezert kerdeztem:) nem gondoltam elüzletesiteni,csak hogy valamivel lehetne e kedveskedni

2012. jan. 23. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Te értettél félre,nem letámadásképp írtam,csak leírtam az okokat,hogy mi miért nem ünnepeljük,hiszen kérdezted,hogy kell-e venni valamit.Én pedig leírtam,hogy nem szoktam és hogy miért nem.Ha akarsz,vegyél neki ajándékot.
2012. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hanariko ***** válasza:
én se támadni akartam, csak fura volt mert nekem evidens hogy a pár mind két tagja ad a másiknak... ha nem akarsz üzletesíteni akkor valami saját készítésű is megteszi, az tényleg egyedi. Én pl. (igaz hogy magamnak) de csináltam sízv alakú párnát. csak hogy adjak egy ötletet.
2012. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én sem voltam még ilyenkor(valentin-napkor) kapcsolatban,csak most kivételesen,én is gondolkodom,hogy mit vegyek a barátomnak,mi még csak 3 hete vagyunk együtt.Ő már felkészített előre,hogy vesz nekem ajándékot,de én vissza akartam utasítani,mert nem szeretem,ha valaki ajándékot vesz nekem.És mondta,hogy én nehogy vegyek neki,de azért szerintem illene.És arra gondoltam,hogy veszek egy képkeretet,amibe belerakom a közös képünket,ami egy hete készült körülbelül:)
2013. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mi most leszunk 13honapja egyutt,es szivecskes parnat vettem neki,plusz sutok szivecske formaju pizzat :)
2013. febr. 11. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!