Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sracok! Ti is igy vagytok ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Ti is igy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Szoval van egy csaj, aki bejon nekem belsoleg, de akarhogy is vesszuk, a kulso is szamit, s lassan azzal sincs mar problema, mert idokozbe elegge lefogyott a csaj, de ha ranezek mindig eszembe jut a regi kinezete, s valahogy ez akadalyoz abban, hogy kozeledjek fele.

Kerlek ne iteljetek el emiatt, hanem valami tanacsot adjatok, hogy valtoztathatnek, hogyan szabadulhatnek meg ettol a hulye gondolattol?


2012. jan. 23. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
égesd ki a szemed
2012. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
dugd meg
2012. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hu de hasznos valaszok :(
2012. jan. 23. 18:24
 4/7 anonim válasza:
szerintem pedig nezd a lany jo dolgait:d fedezz fel az apro szepsegeit es arra gonolj:d szerintem felejtsd el a multat:P az reg volt:D orulj neki ,hogy lefogyott es buszke legyel ra sot nagyonis:P en lefogytam 10 kg es sokan mondtak,hogy mintha megszepultem volna:D szoval ne torodj ezzel:D sok siekrt
2012. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom őt is zavarta a külseje, azért fogyott le. Ne gondolj folyton rá. Inkább csináljatok magatokról bolond képeket, és nevessetek utána egy jót, aztán jöhet a többi :)
2012. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értetlenkedve fordulok a problémához. Ha egyszer már nem olyan mint régen miért zavar? :D Ezen röhögni kéne egyet közösen hogy jézus milyen voltál régebben! Most meg csomót szépültél, nőiesedtél. Legjobb barátnőmön is mindig közösen röhögünk, hogy hallod de zsírdisznó voltál! Most meg. Nem tom hogy csináltad de elmondhatnád nekem is. :D
2012. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha lefogyot akkor mi a baj ne a multba élj hanem a jelenbe. Most tetszik ? HA igen akkor hajrá
2012. jan. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!