Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Figy lányok,18 éves vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figy lányok,18 éves vagyok, és még szűz. Ez elég gáz ugye?

Figyelt kérdés

Elég pesszimista vagyok, nincs önbizalmam és még azt is "képzelem", hogy kicsi a szerszámom. és ez kihat úgy mindenre. PL.: Nem merek járni egy lánnyal sem. Mert félek, hogy mikor már a szexnél tartana a dolog. Felsülök. :/


Azt szeretném megtudni, hogy kb. 17cm hosszú és 4cm átmérőjű az úgy elfogadható? Ezen streszzelek... de komolyan és egyre rosszabb.


2012. jan. 23. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
perfekt a méreted ember!! Tessék csak használni bátran! :D
2013. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!