Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keksz kérdése:

Mit tegyek, hogy bízzon bennem, és ne féljen a kapcsolatunktól?

Figyelt kérdés

Nos, azthiszem hogy a kérdés megválaszolásához szükséges a történetünk rövid ismertetése. Én egy lassan 18 éves rocker srác vagyok, a lány egy hamarosan 16 éves rocker csajszi. Ősz végén írtam neki egy weboldalon, mert nagyon megtetszett. Rengeteget beszélgettünk, megtaláltuk elég hamar a közös hangot. Vicces, de én már msn-ezés, illetve webcamozás után kezdtem valamit érezni... Aztán találkoztunk január 20.-án, csináltam neki egy, a bennfentes vicceinkre utaló ajándékot sajátkezűleg, vettem neki 1-2 apró ajándékot (még karácsonyra), írtam egy szerelmes verset, és adtam neki egy szál vörös rózsát is. Nagyon tetszett neki. Én iskaptam egy kis apró ajándékot tőle. Elég hamar összemelegedtünk, mindenki előtt hülyéskedtünk és smároltunk is. De mikor megkérdeztem, hogy lesz-e a barátnőm, azt mondta, hogy még nem tudja. Ezt megértettem, hisz többször is csalódott már egy túl hamar kialakult kapcsolatban. A randit követő vasárnapon beszéltünk erről. Híve vagyok a kölcsönös bizalomnak, így elmondtam neki mindent, amit gondolok, és nagynehezen kinyögte ő is, hogy fél. Beszéltem neki erről-arról, hogy tőlem nem kell félni, mert nem vagyok az a fajta (és tényleg nem...). De nem jutottunk előrébb. Úgy búcsúzott el este, hogy "De tudod, ha bármi van, rám számíthatsz". Nem egészen értettem hogy miért pont ezt mondta, de azért jólesett. Na és most az van, hogy néhány nap múlva TALÁN találkozunk, a nőknél meg a talán... hát az egy érdekes fogalom. Félő, hogy be fog teljesen parázni, és inkább azt mondja, hogy hagyjuk az egészet. Ez miatt meg én félek. Szóval, hogy tudom elérni azt, hogy ne féljen tőlem, mint pasitól?

Ui.: Bocsi ha túl hosszú és ködös lett.


2012. jan. 23. 18:43
 1/2 anonim válasza:

szia. ha találkoztok, szerintem mindenféleképpen tapintatosan kérdezz rá, h gondolkodott-e a köztetek lévő kapcsolaton. ha nemet mond esetleg, vagy azt mondja h nem akar kapcsolatot, akkor fogadd el egyelőre, és ha neked annyit jelent ez a lány, akkor várj... de persze találkozzatok, bánj vele úgy, mint eddig, és ha tényleg olyanok az érzéseid, akkor egy idő után ő is érezni fogja azt, h nem csak szórakozni akarsz vele, ezáltal elmúlik a félelme.

ezt tudom tanácsolni, meg azt h semmiféleképpen ne erőltess semmit, mert annak csak rossz vége lehet...

sok sikert és kitartást

22/L

2012. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen. Erre gondoltam én is, hogy ez a teendőm, de mivel sajnos sosem voltam túl türelmes ember, gondoltam hát ha van valami "gyorsabb" megoldás. De akkor a mostani tervek mellett.
2012. jan. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!