Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem értettem meg, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem értettem meg, lehet ezután boldog kapcsolatom, kölcsönös szerelemmel?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a barátommal 1 évig jártunk,nagyon szerelmesek voltunk egymásba.(ő is,én is) Sok mindenen keresztül mentünk,de nagyon megbántottam őt,ami miatt valami megváltozott benne,és kiszeretés lett a vége. Igazából nem tudom,hogy "elég jó voltam-e neki" ,mert mindig úgy éreztem,hogy igen,csak nem működött a kapcsolat. Mégis magamban keresem már 1,5 éve a hibát.Nagyon félek egy új kapcsolattól,mert hiába kérdeztem őt,nem kaptam választ a kérdéseimre.

Lesz majd olyan fiú,aki nem szakít velem?

(nem bízom magamban,pedig mások szerint gyönyörű vagyok,és félreértés ne essék,ez nem egoizmus..)


2012. jan. 23. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi volt az,ami miatt kiszeretett belőled?
2012. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántottam,és hasonlók,de épp ez a gond,hogy nem tudom(értem) pontosan.
2012. jan. 23. 20:22
 3/5 anonim válasza:
Az ilyen dolgok az élet velejárói.Vond le a megfelelő tanulságokat,ne hibáztasd magad,se őt.Így alakult és kész.A következőnél már okosabb leszel és így tovább.Semmi baj sincs.Tanultál valamit,ami később jól fog jönni.A következő fiú már egy érettebb nőt kap,aki tudja,milyen hibát ne kövessen el másodszor.Mindenki így tanul meg az életben mindent.Tapasztalatok hosszú során át.Hajrá,csaj! Jó vagy!:)
2012. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen. Csak itt pont az a baj,hogy nem tudok következtetést levonni,nem tudok tanulni a hibámból,mert nem tudom mi volt az . :)
2012. jan. 27. 15:54
 5/5 anonim válasza:

A hiba a kommunikáció hiánya volt.Te is hibás vagy ebben.Mert nem alakítottatok ki olyan kapcsolatot,amiben akkora a kölcsönös bizalom,hogy mindent meg lehet beszélni.Ezután,ha lesz kapcsolatod,már tudni fogod,mire kell figyelned,hogy időben változtathass,ha nem elég mély a bizalom.Ez az alap.Ha elejétől nem kezded építeni,magától nem fog kiépülni könnyen.Talán a volt pasid se tudja az okot,egyszerűen csak nem szeretett és kész.A szakítások túlnyomó többségében ennyi az ok.Ez okoz minden bajt egy kapcsolatban.Tök mindegy,mivel bántottad meg!Ha nem "vette az akadályt",nem is érdemes a szerelmedre,mert nem szeretett eléggé.Minek lennél olyasvalakivel,aki nem szeret?!?Mazochista vagy?

Lépj ezen túl végre,lejárt lemez.Nézz előre!Ott várnak a jó pasik!

2012. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!