Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra ez jó ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra ez jó ötlet? Nem rég voltunk 1 évesek és jó ajándékot akarok.16/L

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy csinálok valamilyen szív alakú sütit és beleteszem egy dobozba amit kidekorálok.

Arra is gondoltam hogy lehet csináltatni hógömböt saját képekkel és "hó" helyett szívek vannak benne:))

Melyik a jobb? Ami nem néz ki gázul egy fiú szobájában:D


2012. jan. 23. 19:36
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Úgy gondolom, hogy a süti mindenképpen jó ötlet, a doboz is, amennyiben te csinálod. Annak biztosan örülni fog a barátod! Úgy látom a kérdésedből, nagyon szeretitek egymást, így szerintem mindennek örülni fog, ami saját készítésű. Mi is több, mint egy éve vagyunk együtt a barátommal. Én még szoktam írni neki valami kézzel írott levelet, vagy képeslapot, rajzolok mellé, meg ilyesmik. Nagyon szokott neki tetszeni. :) Számomra a szives hógömb kicsit sok volt, mikor először olvastam, de mivel végülis valentin napra lesz, ez is írtó aranyos!:) Írj mellé valami papírt, és öleld meg, odáig lesz majd :))

2012. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ó elfelejtettem 17/L :)
2012. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen gondoltam hogy a hógömb sok lehet egy fiúnak..:D gratulálok nektek, te is nagyon szeretheted a barátodat,meg ö is téged:)))
2012. jan. 23. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy gyertyafényes vacsorának örülnék a legjobban :)
2012. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hógömb nem valami jó ötlet, mert gagyi és béna, viszont a saját készítésű süti az nagyon-nagyon szuper :) Ez remek ötlet, és látszik hogy szívből jön neked :) Szóval hajrá :) De, esetleg legyen egy B terved is :) Ha véletlenül elrontod, vehetsz is neki valamit :) Ne aggódj, szuper lesz a Valentin-napod :) Úgy érzem te már nagyon várod :)
2012. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már a Valentin nap is rosz ötlet.
2012. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor a sütinél maradok, köszönöm minndenkinek! az elözö válaszolóval teljesen egyetértek(hisz ha szeretsz valakit azt az év mindennapján szereted) de azért biztos jól esne neki valami:))
2012. jan. 24. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!