Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék valami kis ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék valami kis ajándékot adni, az első randinkon. Én 26 vagyok ő 34. Mivel katona nagyon sokára fogjuk újra látni egymást! Mit adjak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsit magadból :)
2009. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy levelet amit majd csak akkor olvashat el ha már elköszöntetek egymástól és tegyél bele eg yképet magadról.Ne félj mindig azt a képet fogja nézegetni!:))A leveled pedig 100x is el fogja olvasni és egy kicsit olyan lesz neki mintha ott lennél vele.
2009. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez a második válasz aranyos volt:) én is ezt fogom tenni szerintem...Nekem majd januárba megy afganisztánba fél évre:( nehéz időszak lesz!
2009. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is, egyet értek a második válasz írójával!

De szerintem adhatsz még neki mást is.

Tegyed emlékezetessé a randit.

Étterembe vacsora, sétálás és beszélgetés, aztán este...:D

Emlékezni fog rá, és mindenképp csináld meg, amit a kedves második választ író emberke mondott!Több segítséget nem tudok adni ne haragudj. Ha valami tárgyat akarsz venni, akkor vmi kis porcelánfigurát...

Sok sikert, szurkolok!!;)

2009. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A második válaszadó vagyok.Örülök,hogy mindenkinek tetszett a válaszom!:))
2009. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

3.válaszoló,csak nem légiós a párod?

Nálunk jún. végén megy afganisztánba!

Mióta vagytok együtt?Milyen a párod?Mesélj kicsit!

2009. máj. 29. 08:17
 7/13 A kérdező kommentje:

Mit írhatnék a levélben?

Folyamat e-mailezünk és most fogunk először találkozni!

2009. máj. 29. 08:19
 8/13 anonim ***** válasza:
valami olyasmit,hogy örülsz,hogy összehozott benneteket a sors.Írj magadról és arról,hogy már most nagyon várod,hogy újra együtt legyetek.Írd le mi az ami megtetszett benne.És egy szép szerelmes idézettel zárhatod.Nem kell 4-5 oldalnak k lennie.Lehet az rövid is de tartalmas.Meglátod ha elkezded a levélírást utána csak ügy szalad a kezedben a toll!:)Ja és a képet ne felejtsd el!
2009. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok és a második.:)Majd írd meg milyen volt az első randi nagyon szorítok nektek,hogy jól sikerüljön!
2009. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3.vagyok:) Ha gondolod beszélhetünk privibe....:)
2009. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!