Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is lehet az igazság?!

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megismertem egy srácot, szemeztünk, de mivel jóban van az exemmel, ezért nem mert előtte felém közeledni.

Aztán elkezdtünk levelezgetni, és kiderült, hogy mindketten bejövünk a másiknak.

A múlt hétvégén találkoztunk, és együtt buliztunk.

Majd a haverom akinél aludtam az éjjel, mondta még a szórakozóhelyen, hogy nyugodtan lemehetünk hozzájuk kettesben. Így is lett. Pettingeltünk. Aztán mondtam, neki hogy beleszerettem, és mondta hogy ő is.

De szokott beszélgetni a legjobb haverommal, és mondta, hogy beszélt ezzel a sráccal, és ő mondta, hogy van egy csaj az osztályába aki nagyon is tetszik neki, és hiányzik neki stb. (Facebook-on ennél jóval több látszódott.) És hát ugye a féltékenység...

Mindketten 17 évesek vagyunk.

Szerintetek hogy legyen? :S


2012. jan. 16. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna rögtön az ágyába ugranod. És ha más hiányzik neki, de neked azt mondta, hogy szeret, akkor csak a d*gásra ment...
2012. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Az igazság Odaát van."
2012. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, köszi a válaszod. :\

Második. : .??

2012. jan. 19. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!