Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pasim Nős ember egyutt voltunk 3 honapot de rájott a felesege.5 honap utan ujra talalkozni akart es ujra eggyutt vagyunk. De viszont ovatossabb mint elosszor. Nem jelentkezik annyit . Lehetseges h erez irantamegy kis szerelmet? Csak tenyleg fél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 16:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha érezne,akkor elvált volna már :/
2012. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. A férfiak ragaszkodnak a megszokotthoz, és még a szerelemért sem adják fel. Ez nem azt jelenti, hogy a kérdezőbe szerelmes a pasija, csak nem kizárt. Ennyiből nem derül ki.
2012. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Először is, el vagy tévedve, ő nem a pasid, csak a szeretőd, mint te is neki. Egy egyszerű szexpartner.

Nem hinném, hogy érez bármit is.

2012. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy lehet valakinek képe ilyet tenni, hogy jön valaki ahhoz, hogy egy másik személy házasságát tönkreteszi? Amúgy meg, ha nem jelentkezik akkor lehet, hogy kezd rájönni arra, hogy nem téged szeret, hanem a feleségét. De ezt mi nem tudhatjuk. Az ilyen nők hajszálát egyenként tépkedném ki... mocskos ribanc. Sajnos csonka családban nőttem fel egy hozzád hasonló szajha miatt, ha van gyerekük akkor legalább a kicsikre legyél tekintettel, ha nincs akkor is undorító vagy.


14/L

2012. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves # 14!

Ha nem vele csinálná, akkor mással... és azért hidd el, anyuci is ludas ottan... Gyerek vagy még, de majd megérted!

2012. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem apámat, tudom mekkora szemétládat... Úgy bírom, hogy amit egy kamasz mond azt soha senki nem veszi figyelembe, csak azt mondják, hogy "Óhh gyerek vagy még." Ahhoz elég felnőtt vagyok már, hogy tudjam milyen undorító dolog ilyet tenni... a másik ember érzéseivel játszani.
2012. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdező fogalmazásából észre lehet venni, hogy mennyire értelmes... 14/L
2012. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
De mindegy, ugyebár én nem szólok semmit, mert csak egy gyerek vagyok.
2012. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%

Őszintén elnézést kérek azért, hogy "legyerekeztelek"! Komolyan! Amit írsz, az igaz. De amit írtam, úgy írtam, hogy magam is rossz házasságban élek, engem is megcsaltak, és tudom, hogy hibás voltam. És nem tekintem a férjem szemétládának. Szerintem te se tekintsd az apádat... Neki is szüksége van szeretetre - mint mindenkinek - és hát a házasságban hajlamosak vagyunk erről megfeledkezni. És még valami: apádnak a TE szeretetedre is szüksége van! Ne fordulj el tőle, bármit gondolsz is róla. Próbáld megérteni őt.

Annyira könnyű ítélkezni másokon... Engem is elmondtak már itt mindennek, aztán, akik vették a fáradságot, hogy megismerjék a történetem, rájöttek, hogy semmi nem fekete és fehér.

Én rossz példát mutattam, mert ítélkeztem feletted, hogy gyerek vagy. Még egyszer elnézést kérek!

Azt sem érdemli meg senki, hogy leribancozzák - mert akik ribancoznak, azok talán nem csalják a párjukat, de van millió és egy más hibájuk (megalázzák a beosztottjaikat, nem segítenek olyanokon, akiknek könnyedén segíthetnének, verik a gyereküket, vagy haragszanak a szüleikre). Pedig csak meg kellene tanulnunk egy kicsit a másik helyébe képzelni magunkat néha... és elhinni, hogy mindenki csak szeretetre vágyik. A kérdező is. Te is. Én is.

2012. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Elég drámai volt ezeket a hozzászólásokat olvasni.


Csak egy dolgot szeretnék írni: a házasságtörés nem csak akkor fordul elő, ha a másik házasfél hibázik, vagy "tehet róla". Vagy igen?


Mi van, ha nem tehet róla, de a másikat hajtja a "vére"?

2012. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!