Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pasim Nős ember egyutt voltunk 3 honapot de rájott a felesege.5 honap utan ujra talalkozni akart es ujra eggyutt vagyunk. De viszont ovatossabb mint elosszor. Nem jelentkezik annyit . Lehetseges h erez irantamegy kis szerelmet? Csak tenyleg fél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 16:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Egy egyszerű szexpartner.

Nem hinném, hogy érez bármit is."


Azért egy kis kanosságot érez, hamár dugja, mint a lopott biciklit!

2012. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
56%

# 20: Akkor is tehet róla, hogy olyat választott, akit hajt a vére...

De komolyra fordítva: én sok férfival, nővel beszélgettem megcsalásról. Hogy mi vitte erre... És kivétel nélkül mindenkinek VALAMI hiányzott otthon. Lehet, hogy csak az újdonság varázsa - ilyen is van, ilyennel is találkoztam.

A napi problémák, a számlák fizetése, a mindennapos rutin nem tesznek jót egy kapcsolatnak hosszú távon. Ha bejön a képbe egy harmadik, akkor iszonyú nehéz lemondani arról az izgalomról, amit jelent (persze ki-ki vérmérséklete szerint áll ehhez, aki nem vágyik ilyenfajta izgalomra, az kerüli). De azért általában ebbe szívesen belekóstol az ember... az, hogy meddig megy el, más kérdés... nagyon sokan nem jutnak el a szexig, csak a randizásig, udvarolgatásig, aztán behúzzák a kéziféket mert megijednek az esetleges következményektől. Főleg, ha már van egy-két rossz tapasztalatuk. Van, aki meg gond nélkül, pofátlanul csinálja mindenkivel.

Hogy mindig hibás-e a házastárs?! Valamilyen szinten igen. Mert ha a párjának az újdonságra van szüksége, akkor azt kellene nyújtani (nem lehetetlen). De ehhez nagyon-nagyon kellene ismernünk egymást, és tényleg odaadóan szeretni a másikat ahhoz, hogy ne kifogásokat keressünk, hanem azt nyújtsuk, amire igazán szüksége van!

2012. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
:((
2012. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

10/23

Nagyon bölcs vagy,irigyellek érte...Én nem tudom így felfogni a dolgot,pedig így kellene,igazad is van...

Nálatok hogy alakult a házasságotok a megcsalás után?

2012. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintetek a kérdező olvassa egyáltalán ezeket??? Mert szerintem már el is felejtette, hogy kiírta.

Amúgy meg mindenkinek igaza van, leírtátok a lényeget.

Csak annyit tennék hozzá, hogy nekem nincs férjem, még csak 19 vagyok, 2,5 éve vagyok a barátommal, tehát nem tudom, milyen lehet ez a megcsalás-dolog. De az biztos, hogy bőven megtapasztaltam már, hogy a problémák nagy részét a nők okozzák, sajnos ezt be kell látni, sokkal kötekedősebbek vagyunk, mint a pasik, ők viszont sokkal forrófejűbbek, ha ilyesmiről van szó. Általában mindenben racionálisabbak, mint mi, de ebben nem. Ha szeretethiányuk van, vagy főleg szexhiányuk, mert ki tudja ennek a hapsinak mióta volt, akkor képesek kifordulni önmagukból. Nem azt mondom, nem mindenki képes megcsalni a nőjét, csak hogy nagyon kell nekik az érzés, hogy van kihez menniük.

Az hogy ezesetben a pasi inkább megcsal, mint hogy megpróbálja helyrehozni a dolgokat, az meg az ő szegénységi bizonyítványa, hogy nem tud férfiként viselkedni, hanem hagyta hogy eluralkodjon rajta a kanosság. A hülye ribancnak meg annyit üzenek, hogy ha velem lenne ilyen, megkeresném, és kitaposnám a beleit, de szerintem nem olvassa, úgyhogy tök mindegy...

2012. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!