Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónap után miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap után miért olyan elképzelhetetlen hogy a barátomnál aludjak? Szülő para!

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon konzervatívak. Mondhatjuk hogy vallásosnak is tartják magukat. A barátommal 5 hónapja jöttünk össze. Megtörtént már a nagy családi bemutatás, a szüleim elégedettek a sráccal. Mégis elképzelhetetlen, hogy a közeljövőben megengedjék, hogy a srácnál aludjak, vagy akár ő náluk. Tudom, hogy attól tartanak, hogy lefekszünk egymással, de 1. ha erre szeretnénk sort keríteni, bármikor, bárhol megtudjuk oldani; 2. miért olyan hihetetlen, hogy szimplán szeretnénk összebújni, mindenféle "maszatolás" mentesen? Mit tehetnék ebben a helyzetben? Írjatok!
2012. jan. 24. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ...hány évesek vagytok?
2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én 17, a barátom 18
2012. jan. 24. 18:29
 3/12 pqpqpq ***** válasza:
14 evesen en sem engednem a lanyomat fiunal aludni meg forditott esetben sem
2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

1. Azért nem engedik, mert még pulyák vagytok

2. Ha a szüleid ismerősei megtudják, hogy te 5 hónap után már a pasiddal alszol mit mondanak majd? Jó nagy rib@nc a lányuk...

3. Ha csak össze akartok bújni, azt a szobádban is meg tudod tenni, anélkül h együtt is aludnátok embeeeer

2012. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14 évesen nem nagyon, de így nem lenne olyan nagy baj. Próbáld meg elmagyarázni nekik, hogy ha le akarnátok feküdni vagy akármi, akkor a nélkül is lehetne. Illetve mondd meg nekik, hogy örüljenek inkább annak, hogy normálisan megkérded tőlük az ilyet, mert azt is mondhatnád, hogy barátnődhöz mész és közben meg pasizol.
2012. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az igaz, hogy semmi tapasztalatom a kapcsolatok terén, és azt sem tudom, hogy az 5 hónapba mi minden fér bele, de úgy érzem, hogy a kapcsolatunk tart olyan szinten már. a szüleimmel nem túl jó a kapcsolatom, ez nehezíti meg a leginkább a dolgomat... :/
2012. jan. 24. 18:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt ajánlom bizonyítsd be nekik, hogy bízhatnak benned. Nekem is ugyanez volt, nem voltam jóban velük. Én úgy oldottam meg, hogy mindent megpróbáltam velük megbeszélni, illetve, ha valami nem tetszett amit ők csinálnal, inkább hallgattam és próbáltam máshogy megoldani. Eleinte persze nehéz, mert olyan mintha mindent tűrnél, de azután amikor látták, hogy nem feleselek és nem veszekedéssel próbálok megoldani dolgokat engedékenyebbek lettek :D Azleőtt el sem engedtek buliba vagy hasonló, de most, habár csak nagyon nagyon ritkán de elengedtek és az sem volt gond hogy jóval később értem haza mint kelett volna. Arról nem is beszélve, hogy sokkal kellemesebb így, hogy nem veszekszünk. Ha meg tudod ezt csinálni, csak ajánlani tudom.
2012. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg ne ajtóstól rontani a házba. Bemutattad nekik, oké, elfogadják, de alapvetően még nem ismerik. Ajánld fel nekik, hogy ebédeljetek/vacsorázzatok együtt, vagy egyszer üssetek össze a barátoddal valamilyen vacsit, (ez egyébként a kapcsolatotoknak is jót tehet) amit nyilván a szüleiddel együtt esztek meg. Teremts arra alkalmat hogy megismerjék a srácot.

Esetleg ha van olyan dolog amit az apukád és a barátod is szeret csinálni, (pl focimeccset nézni, esetleg focizni) akkor próbáld megoldani, hogy elmenjenek együtt egy meccsre, vagy focizni, vagy akármit, értelem szerűen amit mindketten kedvelnek.


A lényege az egésznek, hogy megismerjék a srácot, és ne azt lássák benne, aki meg akarja rontani a lányukat.

Mindemellett, ahogy már írták előttem neked is nyitnod kell.


Először az legyen a cél, hogy ő aludhasson nálad.


Nem tudom, mennyire járhattok fel egymáshoz szabadon, ha még ez sem nagyon működik, nyilván előbb ezt kell elérni. Fokozatosan és türelmesen, bár tudom, hogy a tiniknél a türelemből van a legkevesebb és ezt minden pejoratív vonatkozás nélkül mondom.


Ha megszeretik őt, nyert ügyed lesz, csak ne erőltess semmit :)


Az meg csak a barátodon múlik, hogy mennyire nyit a szülők felé.

Az anyukát akkor a legkönnyebb meggyőzni, ha - persze gyerek és felnőtt közötti értelemben - bókol, kikéri a véleményét, esetleg tőlük kér el téged, ha randizni mentek, tegyük fel moziba. Érezzék, hogy van joguk (mert van) beleszólni a dolgaitokba.


Szerintem, és ezt úgy mondom, hogy már lejátszottam ugyanezeket a játékokat, sőt végignéztem/nézem ahogy a húgom és lefutja ezeket a köröket, a legrosszabb amit tehetsz, hogy közlöd, szexelhetnénk mi az engedélyetek nélkül is, adjatok hálát az égnek, hogy nem tesszük.

Az ilyen és efféle provokálással csupán a tűzzel játszol.


Szívesen segítek, ha van még kérdésed, és úgy gondolod, lenne értelme erről az oldalról megközelíteni a dolgot :)

2012. jan. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
17 éves !!!!!!! nem 14..szerintem ebbe a korban tök normális dolog,pláne hogy a mai világban már 13 évesen elvesztik a szüzességüket a gyerekek....
2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a mai világban mindenki ész nélkül kamatyol, nem kéne ezekhez viszonyítani. A 17 is korai még szerintem, legjobb a 18, az 5 hónap meg teljesen relatív. Bár úgy jött le a történetből, hogy elég sokat találkoztok, volt időtök annyira megismerni egymást, hogy ne érjen túl nagy csalódás.

Nekem is pont ilyenek a szüleim, ahogy leírtad, vallásosak meg minden, nem jó a kapcsolat, nem bírják a pasimat stb.

Nem akarlak lázítani, bár nekem bejött, de cserébe elvesztettem őket, már annyit se beszélünk, mint régen, semmi módon nem bízom meg bennük. Igaz, még velük lakom, de csak aludni járok haza, amikor találkozunk, örülnek nekem, nincs veszekedés, tehát jobb mint volt, de én többet semmit nem fogok nekik elmondani, maradjon meg a békesség. Ne akard ezt elérni, legyen nálatok úgy békesség, hogy közben bíztok is egymásban.

A srácod mellett tarts ki szépen, ahogy leírtad, türelmes, rendes gyerek, remélem nem csal meg közbe úgy hogy nem tudsz róla, hanem tényleg vár rád. Sokkal nagyobb kincs később megkapni valamit, amikor már annyira erős, hogy szinte lehetetlen eltörni. Úgyhogy építgessétek egymást, legyetek jó sokat együtt, és szép fokozatosan egyre többet és többet tegyél meg, amit nem engednek. De ne azért, mert lázadni akarsz, hanem azért, hogy felkészítsd őket, hogy nem vagy a tulajdonuk, hamarosan fel kell nőnöd, és nem szólhatnak bele örökké, mit tegyél.

Abban viszont igazuk van, h éjjel nagyobb a kísértés, ezzel én is megszívtam, azt hittem, éjjel is minden ugyanolyan, pedig akkor sokkal tüzesebb a nő és sokkal kanosabb a férfi, nem véletlen hogy a párok általában éjjel szoktak szeretkezni.

Ennyit tudtam mondani, még annyit, hogy nagyon becsülendő, hogy nem egy hülye p*csa vagy, aki mindenáron el akarja veszteni az első pasival aki az útjába akad, hidd el, látja ezt a barátod (ha tényleg őszinte veled és nem csal meg meg ilyenek), meg fog becsülni és vigyázni fog rád.

2012. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!