Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy több nagyon szép lány is járt velem egy ideig, aztán mindegyik kb egy hónap múlva dobott? Személyiség? Nem voltam neki helyes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
igen, valószínűleg a személyiség. nem a külsőddel lehet a baj, hiszen akkor minek kezdett volna el járni veled. de tudod, külső megfog, belső megtart, nagy igazság. lehet, hogy csak nem tudtál megnyílni, és ezt unták meg. te nem érezted, hogy valami nem stimmel?
2012. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
biztos valami álom pasi vagy és azért jártak veled, de amikor a belsödre is rátapintottak akkor bizony a személyed érdekelte őket. Legyél figyelmesebb a csajokhoz és ne ego-zz annyit. Akkor hidd el nem hagynak el!
2012. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A személyiség nem számít a lányoknak. Inkább az lehet, h eleve nem jöttél be nekik, de azt hitték, h majd beleszeretnek a belsődbe. A lányok viszont ilyenre nem képesek, és erre ők is rájöttek 1 hónap után.
2012. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18.11, te fiú vagy, ha jól sejtem :DD
2012. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az lehetett e baj, hogy nem tartóztam a "menők" közé sosem? arra gondolok h talán cikinek tartották volna ha valahol velem mutatkoznak..
2012. jan. 19. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
18:13 Igen, az vagyok, és többször jártam már így :P
2012. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként sok szép lány van akiknek a bunkó pasik jönnek be, vagy ha nem is feltétlenül a bunkók, de lehet hogy te egy gyenge jellem vagy, és ez sok lánynak nem jön be amikor, azt érzi hogy ő maga erősebb jellem mint a pasija, én téged nem ismerlek, de egy olyan lány aki 1 hónap után elhagy egy fiút, nagy valószínűséggel (kb. 9/10) hogy egy vagány csaj és azoknak sok esetben nem tetszik az a "rendes fiús" típus...
2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kérdező: én is kb itt tartok igy jártam nem1x. Aki téged cikinek tart azt szard le!
2012. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mit értetek azon hogy erős személyiség?
2012. jan. 19. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Személyiségeddel lehet a baj nem a külsőddel mert ha megszerzel egy szép lányt azt meg is kell tartani :)!
2012. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!