Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírom életem legboldogabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom életem legboldogabb korszakának kialakulását! Mint mindenki, én is rettentően félek, hogy az álom egyszer véget ér és a valóság fájdalmas lesz! Adjatok tanácsot légyszi tapasztalatokból, véleményekből?

Figyelt kérdés
Megismertem egy elbűvölő remek, csodaszép lányt még nyár elején. Akkor szakított a pasijával, és bár nekem rengeted energiámba került megszereztem. Boldog vagyok. Egyre komolyabb vele a kapcsolatom, imádom a lányt! Annyira szépeket tud mondani, hogy sokszor sírhatnékom van. Ha vele beszélek érzem hogy szeret. De nagyon messze van, ez egy távkapcsolat, és egy fiút már átvert. Sőt hazudott már egyszer nekem is (igaz akkor még nem jártunk de nagyon fájt).Ha velem van igyekszem boldoggá tenni, a költségek kb80%át is állni szoktam (igaz neki nincs vmi sok pénze), nem várja el hogy mind fizessem, de megteszem (vagyis a fene tudja már hogy mit vár el....többször mondja h ő akar fizetni...ááh mind1) Boldog vagyok vele, vele vesztettem el a szüzességem, ő is énvelem. Kedves lány. Utoljára amikor találkoztunk/együttvoltunk éreztem rajta hogy szeret. Nem akarom elveszíteni boldog vagyok vele, azt akarom hogy ő legyen a feleségem! Beszél persze másokkal is msn-en akik fiuk, de csak barátként. Mert már régóta ismerik. Ő sokkaljobb csaj mint én pasi. Szerintetek?
2012. jan. 24. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az élet nem egy amerikai romantikus film...ami mindig "HAPPY END-el" végződik...
2012. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ergo szerelem vagy kín és szenvedés a vége...
2012. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
don't worry be happy
2012. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha a saját tapasztalatomból indulok ki, akkor azt kell mondja, én is estem már a mennyből a földre, de kívánom neked,hogy veled ez ne történjen meg.
2012. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat, de azért maradjatok két lábbal a földön!
2012. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jogos félelem, vagy joggal vagyok dühös, ha a régi szerelmének írt anno facebook-on, hogy mivan vele. Aztán én ezt megtudtam, kivertem a balhét, ő erre törölte meg mondta hogy nem izél vele. Erre most meg myvipen-en írt neki, csak annyit hogy szio...ennyi volt a levél. Megígérte hogy nem ír neki többet...most akkor mivan? áhh olyan nehéz..:S Szerintetek?
2012. jan. 24. 18:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Bízz benne. Fájhat, de közel sem a legfájdalmasabb dolog a világon.
2012. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Hát egy tuti: féltékenykedéssel és bizalmatlankodással nem igazán lehet megtartani egy nőt...

Arról nem beszélve hogy... szerintem te birtokolni akarod. Jó csak, szóbaállt veled, ezért fizetsz neki ezt-azt...

De a leírásodból egy sort sem látok arról, hogy milyen a személyisége? Mibe szerettél bele? Ja, hogy kedves? Viszont hazudott is, meg más fiúkkal csetelget... szóval nekem az a kép jött le, hogy egyrészt nem is ismered igazán ezt a lányt, másrészt nem fogod tudni megtartani akkor, ha egy "tárgynak", vagy a "tulajdonodnak" tekinted...

2012. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok? amugy kivanom h legyetek egyutt sokaig!:)
2012. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó. Ismerem a személyiségét és azt szeretem benne. Vicces, aranyos kedves. Fizetek neki ezt-azt, de nem azért mert szóba állt velem, hanem mert uriember akartam lenni, és jofej vele. Ismerek más lányokat is...nem arról van szó, csak őt megszerettem. A mondandód második részébe lehet valami...ezen gondolkozok...:S


21 mindketten

2012. jan. 24. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!