Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket is jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is jobban érdekel az a férfi aki nem egyszerű hanem kiábrándító tud lenni bizonyos dolgokban? Miért a rossz fiúk? Erre keresem a választ!

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
libidó
2012. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

mert nem unatkoznak melletük, van adrenalin is....


majd ha családot akar meg a f*sza kilesz a munkával, akkor majd nyugalomra meg normális pasira fog vágyni mindegyik....

2012. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a rossz fiú = kiábrándító?!
2012. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

a rossz fiúk mindig jobbak.

valszeg a másik verzió túl unalmas.

és a rossz fiúkra szavazom.

19F1 jófiú.

2012. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Egy rendes, kedves, csendes sraccal akartam osszejonni es ossze is jottem, s nagyo is orultem eleinte neki, de a vegen kb odajutottunk, hogy felvettem az anyai szerepet, s folyton patyolgatni kellett a sracot. Hat jo darabig megerto voltam, de egy evi folyamatos nyafogas utan mar betelt a pohar. Most hulye peldat hozok fel, de tudod az allatoknal is az eleteros egyedek termekenyitik meg a nostenyeket, s nem a beteges egyedek.

Eleteros pasira vagynak a nok is, nem olyanra aki mellett nagy bizonytalansag az eletuk, s aki az elet apro problemait sem tudja megoldani, hanem csak folyton erzekenykedik. Lehet rendes es udvarias, ha nem eletrevalo

2012. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy kiábrándító h gusztustalan hanem a természete és a viselkedése. Lehet nem mind ilyen... de engem aggaszt:( Hagyjam ha már most nem normális vagy még lehet csiszolni?
2012. jan. 24. 23:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Barátom is a "rosszfiú" kategóriába esik, de ettől még nem kiábrándító... Szerintem te kevered a szezont a fazonnal...

Aki kiábrándító, az tökmindegy, hogy milyen, mert kiábrándulsz belőle.

2012. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha kiábrándító, akkor mi a kérdés?! Akkor ábrándulj ki belőle, és kész! :)

Csiszolgatni nem lehet.

2012. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az exem egy igazi angyalarcú köcsög volt. Mások előtt megjátszotta a tökéletes, odaadó férfit, aztán mikor hazaértünk, akkor úgy beszélt velem, mint egy utolsó kutyával. Később már a viselkedése is olyan volt.

Nem tudom, te hogy vagy vele, de én rühellem a rossz fiúkat.


24/n

2012. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megakarom magyarázni,h máshogy fogja fel az életet és ne legyen lekezelő beszédstílusa. Ezen h segítsek? Segítsek egyáltalán? Jó érzés lenne segíteni... mit tanácsoltok?
2012. jan. 24. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!