Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kész elegem van. Senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész elegem van. Senkinek nem kell egy normális lány? Aki szeretné szeretni a másikat? Miért ilyen minden fiú? FELADOM!

Figyelt kérdés

Mi tévő legyek? Az van, hogy ideköltöztem barátomhoz lassan egy éve, és azóta folyamatosan csak romlik a helyzet.

- anyja helyett anyja vagyok, mosogatni, mosni, takarítani, elpakolni kell utána, mert elvárja (!!!), ha megkérem, tesz rá (2 hetet vártam a porszívózásra, hát nem lett kész....), sőt még akkor neki áll feljebb hogy ne baszogassam

- azzal mentegeti magát a segítség alól hogy ő dolgozik és milyen fáradt és hogy NINCS IDEJE (akkor hogy volt ideje 6 órát a gép előtt ülni és játszani??!)

- az elmúlt évben miattam még egy szabit nem vett ki, hogy na akkor pihenünk, vagy valami, de ha a muterja kérte meg hogy vegye ki, mert dolog van, szó nélkül pattant.. így ragadt be 6 napja a 21-ből. most megkértem hogy vigyen el valahova mert messze van és nagyon fontos, erre hallgatom a pampogást hogy fontos munka...

- csak az a különbség hogy az év 365 napjából 364-et már végighallgattam hogy most "fontos munka" van és nem jöhet el szabira meg nincs ideje, meg áll. bent marad dolgozni, túl órázni (fizu nincs érte persze)

- kettesbe irtó ritkán vagyunk, mert rám így sose marad ideje, áll csak a munka a munka a munka a munka... tévedés ne essék, nincs ezzel bajom hogy dolgozik csak a kérdés hogy mennyit?? és minek a rovására?

- csak egy kis sz@rdarabnak érzem magam az életébe, tervezni nem lehet vele ennyi idő után, mert hozzámvágta tegnap este is hogy minek kérdezem tőle hogy el akar venni feleségül meg minek mondom hogy majd lesz szép házunk??? hát minek??? mert ez az ÁLMOM amit VELE akarTAM megvalósítani, hát bocs hogy akkor mondom...

- ha lyukra van szüksége akkor teremjek itt azonnal, de kb semmi másra nem vagyok neki jó..


És mivel már jól kipanaszkodtam magam... mindenkinél ez van? Minden pasi ilyen 30 éves kora előtt???? Fáj neki, hogy ha tervezek vele??? Mert mondjuk szeretem??? Vagy csak minden 30 éves kora előtt lévő pasinak egy szem f.rka van és csak azzal tud gondolkodni?????????????? Most komolyan????

Mit kezdjek egy ilyen szerencsétlennel? Elizéltem rá egy csomó időt és mit kapok cserébe?? Ezt!!! Hát szánalmas, de nagyon! Ja és elköltözni nem tudok mert itt lakok, nem fogok egyből albérletet találni... Ááááá bakker :(

Van normális férfi a világon??? Aki szereti ha szeretik, ha terveznek vele, ha kinyalják a hátsó felét és cserébe segít NÉHA-NÉHA?? Ha nem várja el a dolgokat??? Feladom....


Ő a 8. barátom. Volt már 2.5 éves meg egy 1.5 éves, ez is rengeteg idő... De feladom. Senkinek nem kell egy normális lány?:(


2012. jan. 25. 09:19
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

T. kérdező


Láttam hogy 2010-es a kérdés de olyan ideges lettem hogy muszáj válaszolnom. Amikor a kérdésedet feltetted, arra gondoltam hogy ez egy teljesen normális, kedves, szerethető nő, akinek teljesen EMBERI érzései és elvárásai vannak. Azután ezt a választ adod egy válaszolónak

"Biztos egy rusnya srác vagy ha így osztod az észt :) Azok szokták sajnáltatni magukat, akik csúnyák és tesznek rá a csajok. Inkább szedd össze magad."


Hát anyukám, te se vagy különb a deákné vásznánál.

Közlöm veled hogy van egy haverom aki:

1: Kő gazdag

2: Nagyon helyes arca van, erős-karatézik, de olyan dumája van hogy félszegebb férfi haverommal 3-asban olyan monológokat adott elő hogy köpni nyelni nem tudott (én már ismertem). És a nőknél a szöveg a második legfontosabb. Namármost én láttam olyan nőkkel járni hogy egy celeb "fotómodell" sírva könyörögne a receptért.

És a lényeg, a véleménye a nőkről:

Minden, ismétlem minden nő a pénzre megy, van amelyik bevallja van aki ösztönösen. Sokan még gyereket is azért szülnek hogy eltartassák magukat. A nők ridegek és számítóak, csak eljátszák mennyire fontosak nekik az érzelmek. Meg lehet nézni, hány férfi lesz öngyilkos nő miatt és hány nő férfi miatt. Olyan 1000:1-hez az arány.

Szóval egy kis felfuvalkodott vagy, aki a "kedves, nőies, szeretetre méltó, tündéri lelkű" feminista nőideál képében rusnya pasizza azt aki kimondja az igazat

2014. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

A 26-os válaszolónak:


"Normális, kedves nő = nem kell a pasiknak

Normális, kedves férfi = nem kell a nőknek "


Teljesen igaza van. Még akkor is ha - feltételezem - hogy nő.

Szerintem én se vagyok rossz férfi, fiatalabb koromban elég sok nő szabályosan kikezdett velem, de a fent említett haveromat meg se közelítem, se külsőbe se szövegben.

Most komolyan, ti nők sírtok amikor ti választotok? Legyen "jó pasi", legyen egzisztenciája, legyen nagy dumás, az nem számít hogy van-e lelke. Azután 40-45 felett, 2 gyerekkel sírtok hogy mennyire szemetek ezek a pasik, mert lecserélt egy 25 évesre vagy folyamatosan megcsal. Feministák (pfej)

2014. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. mivel azóta eltelt több mint 2,5 év, elég sokat változott a helyzet. ezt a szerencsétlent meg aki miatt a kérdésemet kiírtam, kidobtam a francba. nekem nincs szükségem egzisztenciára meg blablabla amit írtál ugyanis saját keresetem , saját állásom, saját albérletem van most már, pont ezért hogy senkitől ne kelljen függni. még egyszer ezt nem :-)
2014. aug. 27. 15:17
 34/36 A kérdező kommentje:
az meg hogy valaki 20-22-24 évesen 1-2 év kapcsolat után összeházasodik a nagy szerelemmel, szül gyorsan 3 gyereket majd otthagyják a p.csába és mivel nincsen se végzettsége, se munkatapasztalata se semmi és senkinek sem kell, az már nem az én hibám.
2014. aug. 27. 15:18
 35/36 anonim válasza:

7-nek


"Persze egy nőnek magyarázhatok akármeddig,"


Mert a nőknek más az agyfelépítésük

Buták mint a föld, a megérzéseikre hallgatnak, ők választanak, aztán persze mindenki hibás csak ők nem, ha szarnak a fejükre a BMW-s köcsögök

Tele vannak a netes társkeresők frusztrált nőkkel, akik fiatal, jól kinéző korukban több 10EZER pasi közül választották ki a legrosszabbat, de persze mindig más a hibás

Ákos

Tökörbe nézel

de önmagadba soha

Mindig más a hibás

mindig más ostoba


Ujrakezdhetnénk részlet

2015. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Van normális férfi a világon???


VAN!!!!!!!!!!

Csak ti, nők, észre se veszitek

Csak a bunkó, magabiztos, tapló machókra buktok, akik szarnak a fejetekre

És még büszkék is vagytok rá

Fiatal koromban jól néztem ki, már bánom hogy nem vágtam gerincre az összes nőt akire lehetőségem lett volna

Ehelyett kergettem a szerelmet, közben idősen kellett rájönnöm hogy egy nő max a gyerekét meg a macskáját szereti, egy férfit soha

2015. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!