Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha akivel ismerkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiperkee kérdése:

Mit tegyek ha akivel ismerkedem tul félénk és nem ugy udvarol min mások vajon szeret?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 13:22
 1/10 Timi: ) ***** válasza:
Kicsit bátoríthatod,küldj neki jeleket,hogy neked nagyon tetszik.Szeret nem szeret? ezt csak ő tudhatja,talán kérdezd meg tőle :)
2012. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt már rá példa de letagadja pedig egyértelmű ezért nem tudom most mit akar!
2012. jan. 25. 13:29
 3/10 Timi: ) ***** válasza:
húh,akkor nem biztos.hogy ezzel az illetővel kéne foglalkoznod:$
2012. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pqpqpq ***** válasza:
tini korba elofordul az ilyensmi.
2012. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igaz:)de fura mindig ott legyeskedik ahol én vagyok legalábbis eddig mindig ott volt nem tudom mit tegyek:/
2012. jan. 25. 13:34
 6/10 A kérdező kommentje:
S.O.S
2012. jan. 25. 13:35
 7/10 Darkavid ***** válasza:
Én tudom!Ez a tény:"mindig ott legyeskedik ahol én vagyok" azt bizonyítja, hogy ő egy katonailag kiképzett, nemzetközi kém.Félretéve a viccet, szerintem csak nem elég bátor bevallani, hogy szeret.Mond meg neki, hogy ha most azonnal nem mondja meg az igazat több lehetősége nem lesz.Ha akkor is nemet mond, akkor nem szeret.Ha pedig nemet mond pedig szeret, akkor egy barom, kerüld el.
2012. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
biztos szeret,csak talán nem egész biztos abban,h te szereted. mutasd meg neki vmilyen módon,h te is oda vagy érte,és akkor lépni fog
2012. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet:)ma is ugy köszönt el hogy kacsintott:)ez jelenthet vmit?:)
2012. jan. 25. 16:15
 10/10 anonim ***** válasza:
háát...jó kérdés...az fix,h kedvel téged;)...a többi majd kiderül...
2012. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!