Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az érzés csak bennem van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz Fiú kérdése:

Ez az érzés csak bennem van? PLS HELP

Figyelt kérdés

Leírom a történetet röviden (16/f):

Van az osztályunkban egy GYÖNYÖRŰ lány akit Gizinek hívnak. Nagyon jó barátok vagyunk meg minden de neki van egy régebbi barátja (nem pasija) és vele is nagyon jóba vannak, csak én, hogy szépen fejezzem ki "nem nagyon kedvelem" ezt a gyereket és a napokban összejöttek... Engem ez rettenetesen zavar, nem tudok vele mit kezdeni. Rettenetesen "ROSSZ" érzés amikor látom őket együtt de nem tehetek róla. Nem féltékeny vagyok, mert attól mi még jó barátok maradtunk. Részben "az enyém maradt" :D Mit tehetek a rossz érzés ellen? El fog múlni?


2012. jan. 25. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Te Józsi! Féltékeny vagyol a Gizikére!
2012. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Idővel igen, bár könnyebb lesz, ha egy kicsit kerülöd őket a közeljövőben... de látod, ez történik, ha nem lépsz időben, és hagyod magad barátzónába kerülni. Majd legközelebb már tudni fogod :)
2012. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lemondasz a csajról, akkor igen, elmúlik. Ez részben féltékenység is. Meg félsz, hogy elveszíted.
2012. jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom ez nagyon sz*r érzésX-(
2012. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első komment xD Nem vagyok Józsi :D De a Gizi egy áll név szóval :P:P:P
2012. jan. 25. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a józsi!
2012. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lemondás? Ezt hogy értitek? A barátomnak megtarthatom nem? Mert nélküle elég vacak lenne az életem :S
2012. jan. 25. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy egy kicsit beleszerettél a lányba szerintem, és most féltékeny vagy. Félsz, hogy elveszted, mint barátnőt, vagy barátot. Akkor fog elmúlni szerintem, ha tisztázod magadban, hogy CSAK barátok vagytok, vagy találsz magadnak egy másik lányt. Idővel elmúlik. :)
2012. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16:00 nak igaza van
2012. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!