Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezni vagy hallani kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezni vagy hallani kell a szerelmet?

Figyelt kérdés

Tehát értsétek úgy elég az ha csak érzem hogy a másik fél szeret, szerelemmel ér hozzám,törődik velem vagy alap egy kapcsolatban hogy mondja hogy szeret?

Fél éve vagyok a párommal, aki még soha nem mondta ki.


2012. jan. 25. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ízlelni kell leginkább, ezt majd megtanulod
2012. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Koccolj le máshoz sürgősen.
2012. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
érzés fontosabb
2012. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom kb 1 év után mondta ki először.Mindig érezteti,hogy szeret,de kimondani nem igazán szokta,csak különleges alkalmakkor.Nekem sokkal fontosabb az,hogy velem van,hogy számíthatok rá,hogy törődik velem.

A legjobb barátja és az ő barátnője naponta kiírják facebookon,és közben mindketten csalják egymást néha-néha.A srác csak a szex miatt van vele,mert nem talál jobbat.

Szóval inkább mondja kevesebbszer,de éreztesse,mint hogy naponta mondogassa,de közben meg ne gondolja komolyan a kapcsolatunkat.Különben is,ha túl sokat használják a "szeretlek" szót,az valahogy elveszti a varázsát szerintem.

22L

2012. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is így érzem hogy fontosabb hogy érezzem, de nekem fura hogy miért nem mondja.....

ÉS utolsó, te hogy élted meg azt az egy évet? Nem hiányoltad, nem volt furcsa? Beszéltetek róla hogy miért nem mondja?

2012. jan. 25. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer az egyik barátnőm kérdezte,hogy mondta-e már a párom,hogy szeret.Mondtam,hogy még nem.Ezt elmeséltem a barátomnak és akkor mondta,hogy neki ezt nehéz kimondani,meg furcsa.Neki én vagyok az első barátnője(nekem is ő az első barátom),szóval ő még soha senkinek sem mondta ezelőtt.Ő amúgy is olyan típus,aki kicsit nehezebben viseli a változásokat az életében,szóval én meg tudtam érteni,hogy miért nem mondja ki,persze,szerettem volna hallani,de csak majd ha szívből mondja,nem azért,mert kényszerítem rá.

Mellettem volt,mikor szükségem volt rá,csinált nekem még gyertyafényes vacsorát is(szóval romantika is volt mindig),egyszerűen tudtam akkor is,hogy szeret,hogy nem véletlenül van velem.Egyszerűen éreztem.

2012. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is így érzem, hogy nem szabad erőltetnem! Csak akikkel eddig erről beszéltem mind azt mondták ez nem normális.

Vele is beszéltem róla, ő azt mondja még nem tudja kimondani. NEm érzi úgy hogy mondhatja. Az ő felfogása szerint amíg nincs érzelmileg 100%-on addig nem tudja mondani.

De mindezek ellenére én érzem, hogy szeret. Mert ott van nekem ha szükségem van rá.

2012. jan. 25. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha eljön az ideje,biztos ki fogja mondani.Másokra pedig ne hallgass,ne hagyd,hogy elbizonytalanítsanak.A barátod őszinte volt veled.Lehet,hogy valami régi sérelem érte,valaki nem viszonozta,akinek ezt mondta.

A barátom elmesélte nemrég,hogy még kisfiúként azt mondta a szomszéd lánynak(aki pár évvel idősebb nála),hogy szereti őt(persze ez csak ilyen gyerek szerelem).Aztán a lány persze nem viszonozta.Szóval nála ez kicsit ilyen lelki dolog volt,hogy akkor kimondta és nem viszonozták neki.De én persze megnyugtattam,hogy nyilván nem mondom neki majd azt,hogy én nem...ilyen dolgok is lehetnek a háttérben akár.

2012. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!