Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hülyítik a lányok a fiúkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyítik a lányok a fiúkat?

Figyelt kérdés

Sok lány szokott úgy csinálni, mintha tetszene neki egy fiú, aztán amikor a fiú elszánja magát és lép, kiderül hogy mégse. Velem is csinálták már ezt párszor, most is ezt csinálja egy lány. Mi ebben a jó? Utána meg ő van felháborodva, hogy odamentem hozzá és nincs önkritikám. De akkor miért szemez velem és miért mosolyg rám? Érthetetlen. Már 6-szor jártam így. Fordítva ez nem is működne, mert ha egy pasi mosolyog egy lányra, azok ritkán mosolygnak vissza, vagy ha mégis akkor sem mennek oda a fiúhoz, vagy csak ha piros hó esik majdnem,


18 F.


2012. jan. 25. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igaz történet.
2012. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ma már ez nem tudom hányadik sírás!
2012. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem sírok, ez tény. Ezt tapasztalom. Már nem megyek oda egy lányhoz sem, akivel szemezek mert nem tudom mi van a fejükben. Odamegyek és továbbhajt mint egy kiskirálylány. Biztos mondja magában elégedetten, na ez is meg volt, ennek is tetszek, jöhet a következő.
2012. jan. 25. 17:44
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

férfival próbáltad már.

próbáld meg hátha lesz valami sikerélményed.

egyébként én épp ezekért nem próbálkozok, inkább vagyok magamban.

2012. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elmondom miért. Mert a lányok maguk se tudják, hogy mi a rákot akarnak, de tőlünk, pasiktól várják el, hogy majd mi kitaláljuk - ez ilyen hülye játék.


De itt egy másik tanmese is:

A tyúk a baromfiudvarban észreveszi hogy a kakas nagyon kerülgeti és szemezget vele. Erre elkezd gondolkodni:

"Hm. Hagyjam magam? Akkor krvának fog tartani. Szaladjak el? Akkor meg frigidnek. Inkább elbotlok."


'Nuff said.

2012. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt én is tapasztalom, hogy a többség nem tudja, hogy mit akar. De utólok bír vonyítani, hogy a jóképű, kigyúrt egyik este megszúrta és másnap kihajintotta. Odamegy sírni a rendes pasihoz, hogy ez meg az szemét. a rendes mondja, hogy gyere össze velem, a tenyeremen foglak hozdozni. A csaj kiröhögi, hogy te nem vagy kigyúrt és jóképű. Itt a mese vége, le lehet vonni a következetéseket.
2012. jan. 25. 17:50
 7/14 anonim ***** válasza:
és a fiúk a lányokat?
2012. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ha a pasinak kilóg pár misi a zsebéből, lehet akármilyen ronda vagy tahó, mindig lesz csaja.


Ez van, a nők rohadtul anyagiasak - nekik egyetlen pasi tetszik, a Deák Ferkó.

2012. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Ott a pont.
2012. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen a Deák Feri a legjobb. Nem kérdez, nem felesel, mégis kielégít mindenben ha kell az ereje és fizetőkészsége révén.
2012. jan. 25. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!