Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-25 lányok! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 lányok! Van köztetek olyan, akinek párkereséskor a belső érték (hűség őszinteség stb) sokkal fontosabb szempont mint a pasi kora netán az anyagi háttere? (bővebben lejebb)

Figyelt kérdés

Tovább szűkitve a kört van olyan, aki ha netán összejövünk utánna nem dob el, vagyis nem csak arra megy hogy jáccik velem?


Fiatal pasi vok aki pörgös, bulizós;

dili, de ha kell komoly is tud lenni, ugy a 20as korosztály mindennapjait élem igaz h nem csak tanulok hanem dolgozom is már.. szal kulsőre is 20as életvitelre is 20as de ha a papirt nézed vagy kérdezed akkor már 34 éves. Esélytelen hogy megtaláljam akit keresek?

A korombéliek jönnének 1000el de nekem nem igazán kell, ugymond "nem pörögnek már annyira ahogy én gondolom", a 20asok meg a korom hallatán idővel inkább "odébb állnak"

Valahogy ugy érzem mintha 10 évvel le ennék maradva a koromhoz képest, ami nem baj mert külsőre is fiatalabb vagyok, életvitelre is, de ha megkérdik mennyi vagyok ott bukik az egész.. Bar egy kicsit megkavarom még ezt az egészet azzal hogy azért bennem van már a családalapitás iránti vágy is keményen.. és komolyan gondolom: barátnő társ pár menyasszony s idővel feleség anya és az a valaki aki nélkül az életem elkézelhetetlen..


2012. jan. 25. 15:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
15:48as lány vagy fiú vagy?
2012. jan. 25. 15:53
 2/11 anonim ***** válasza:
lány
2012. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha pörgős vagy,bulizós, akkor miért érzed azt, hogy le vagy maradva????


Volt már egyáltalán barátnőd,párkapcsolatod?


Én már 25 vagyok, de számít sajnos, hogy kiféle miféle ember a másik. Szóval, hogy honnan jött, milyen környezetből.Tapasztalat, hogy a nagy különbségek hosszútávon nem működnek,mind anyagi mind más dolgok terén.(nálam legalábbis). De ennek az is az oka, hogy ki milyen neveltetést kapott és mit hoz a családjából...anyagi és neveltetés terén is.Hozzámhasonlóval tudom elképzelni a kapcsolatot.

2012. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"..maradva?"

Mert nem olyan vagyok mint a korombeliek hanem inkább olyan mint a 20as korosztály. Nem ugy kell érteni a lemaradást h lennének dolgok amiket még nem tettem meg vagy éltem át stb (jo persze akad 1 2..) s ezért lennék lemaradva,hanem inkább úgy hogy leragadtam a "20asok világában".

Igen volt már pár kapcsolatom, barátnőm is.

En is hozzam hasonlóval tudnám csak elképzelni (kedves válaszadó), csak épp ez a "gond" h a hozzám hasonlók azok nem a korombéliek között vannak.. Ha sose tudná meg mennyi is vagyok nem is lenne gond, de nem hazudhatok végig, és nem is fogok!

2012. jan. 26. 02:14
 5/11 Zinaida válasza:

Az írásod alapján is néhol 20asnak tűnsz :-)

Miért lenne esélytelen hogy megtaláld a társad? Ebben a világban bárki bárhol és bármikor megtalálhatja. Tapasztalataim szerint akkor, amikor már nem is keresi annyira az ember. Legalább is rám mindig ilyenkor találtak. Vannak, akik a normákhoz viszonyítva jóval fiatalabbakhoz vonzódnak, de vannak olyanok is, akik a jóval idősebbekhez. Olyan nagyon korombeli társam nekem nem is volt, és ebben most a +/- 5 évet értem. Mindig jól kijöttem kortársaimmal is, de mindig jobban esett az idősebbekkel társalogni, +10 és afölötti különbséggel. Az egy másik dolog, hogy végül kiderült, az igazit nem leltem még meg.

Butaság szerintem hogy valaki csak a kor alapján kiszórja a másikat, de persze vannak kész tervekkel rendelkező versenyzők is, akik, ha a mércét nem ugrottad, lemond rólad.

Egyébként egy 30as is tud úgy pörögni, talán annyi a különbség, hogy ő már nem tanul (a többség), vagy ha igen, akkor dolgozik is iskola mellett. Van egy 30as éveiben járó rokonom, a férjével, ha tehetik, elmennek szórakozni, pedig van két gyermekük. Szerveznek üdüléseket, mennek ide-oda.


Egy kérdésem volna, Neked mit jelent az hogy nem annyira pörgős? Illetve mit jelent számodra a pörgős? A 7 napból 6 átmulatott éjszaka? Mozi, diszkó? Koncert? Billiárd és bowling partik? Mi az ami Számodra elég pörgés? Érdekelne.

2012. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt kéne tudnod hogy te ki vagy mi vagy, mielőtt párt keresel, és nem sértésből pardon me.
2012. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Számomra mindig is fontosabbak voltak a belső értékek. És jó ha egy idősebb pali fiatalos külsőleg meg agyilag is. Szeretem a diliseket :D


De a kor az azért komoly tényező. Legalábbis nálam.

Én a 4-5-(6-7) évet találom ideálisnak, de a 6-7 zárójelbe van mert már az is kicsit sok.


Írod h 18-25 közötti lányok.... Nem nagyon értem hogy egy 34 éves mit akarna egy 18 éves lánytól. Még a 25 csak-csak... Kis szerivel akár az apja is lehetnél.


Azt meg nem hinném h egy 18-23 éves lánynak a családalapítás járna a fejében. Szerintem keress egy korban jobban hozzád illő lányt, aki egyéniségében is hasonlít hozzád, tehát ő is fiatalos és pörgős. Egészen biztos vagyok benne hogy lányok között is van ilyen.

2012. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző (9.37) vagyok

Lehet nem fogalmaztam egyértelműen :)

" a 25 még csak-csak, de egy 18 évesnek kis szerivel az apja lehetnél)

2012. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem is inkább pörgés hanem vmi más szó kéne rá na mindegy!

Ide oda kapva megprobálok részleteket belőle leirni..

Hogy mi is az h pörgős? Lehet nem ez a legjobb kifejezés rá ezért is az idézőjel. Talán szeretem nem szeretem verziókkal leirható ha nem is teljes mértékig.

-Nem szeretem ha kizárólag csak otthonülős tipus, vagy lusta, persze lehet otthonis tvzni kettesben nem erről van szó..

-Szeretem ha hétvégenként buli van (v egyéb program) akár csak egy beülős beszélgetős este akár egy disco vagy koncert legyen akár a szomszédban akár vidéken stb. Vagy mindezeket akár hétköznap is, vagy előre tervezve vagy nem, vagy csak elindulni és ugymond improvizálni. Ez lehet buli de barmi mas is akár. Nem azt mondom h kötelezően minden nap de azt se hogy hetekig semmi.

-Forjon a vére.. Nem csak ágyjelenetekre értve vagy a hétköznapi lángolásra, de pl.. felémfut, lerohan, nyakadba ugrik stb.. ezek nem minden korosztályra jellemzőek

-Szeretem ha rendszerető ha tud főz mos takarit.. pl rögtön a helyére tesz mindent felakasztja a kabátot stb s mindezeket helyettem is vagy épp én őhelyette! Szal gyorsan ezt is azt is rendbe teszünk és utána azzal már nem kell foglalkozni.

-Orákig szöszmötölés,patopál verziót nem szeretem.Ezzel nem azt mondva h a fontos döntésekre ne lenne idő átrágni stb. S nem is az indulás előtti készülődésre értem.

Szal nem csak a buli terén hanem az élet más területén is legyen az családi, sex, otthoni teendők stb. legyen pörgös mint a fiatalabb korosztályra jellemző. Vagy mondjam ugy legyen kicsit őrült, bevállalós , változatos hol ilyen hol olyan, de nem unalamas, vicces ugratós )de nem szivatós) komolytalan, dilis, a gyertyát két végén égető.. (persze ezek nem mindig és nem mértéktlenül)szal minden ami a 20as korosztályra jellemző és a 30 40esre már nem vagy csak kevésbe..

ui.: jot kérdztél, még nem olvastam vissza amit irtam lehet zagyvaságnak tunik majd, nehéz megfogalmaznom mit is értek pörgés alatt, de azt tudom h ezt eddig csak a fiatalabb korosztályban találtam meg. Hirtelen ennyi mert kozben melo is van :)

2012. jan. 30. 13:15
 10/11 Zinaida válasza:

Érdekes dolgokat írtál.

Nem hiszem hogy ezek csak a fiatalabb korosztályban lelhetőek fel. Igazából nem tudom családra mennyire vágyhatsz, gyerek mellett elég nehezen kivitelezhetők ezek a bulik sokaságai. A rend is néha (minden nap) felborul.

Izgalmas egy párkapcsolat nem hiszem hogy csak ezektől lehet, amiket leírtál. Persze egyéne válogatja.

Lusta is nézőpont kérdése, úgy látom nálad talán az, ha egy héten legalább egyszer nem mentek sehová. Halkan megjegyezném, hogy nem ám csak a pároddal lehet elmenni szórakozni :-) Erre egyébként is mindenkinek szüksége van, egy kis saját térre, a barátokkal, barátnőkkel. Attól hogy nem kíséritek egymást mindenhová, még nem lusta a másik.

Minden hétvégén találsz valami szórakozást magadnak? Írásodból az jött le, hogy igényled is ezt, hogy hétvégén,d e gyakran hétközben is legyen ereszdelahajam.

Ez a nyakbaugrálós dolog... Szerintem nagyban függ a kapcsolat milyenségétől, és nem a kortól. Ahol egy kapcsolatban a nagy szerelem még jelen van, illetve az egymás iránt mélyen érzett szeretet és tisztelet, és kívánás, ott ez a kicsit talán gyermekies dolog is meglelhető. Láttam én már 35 évest a férje nyakába ugrani :-))) Imádják egymást tizenpár éve. Igazából ezt ki kell hozni a másikból. A játékosságot...

A majdnem hatvan éves édesapám is olyan viccelődős, mint húsz éves korában szerintem. Bár a férfiak másképp működnek kicsit mint a nők.


Ööö egyébként próbáltál is megismerkedni korodbeli nőkkel, vagy csak ráfogod hogy nem olyan izgalmasak, mint a huszon évesek?


Azt pedig döntsd el, családot akarsz alapítani, vagy szórakozni egy héten akár négyszer ötször, a kettő együtt szerintem nem megy. Másképp kell a családhoz viszonyulni és máshogy egy bulizós kapcsolathoz. Értelemszerűen fel kell adnia valamit az embernek, ha feleséget/férjet akar, és gyereke(ke)t. Amíg ezzel nem vagy tisztában, addig felesleges bármilyen kapcsolatban is gondolkodnod, szerintem.

2012. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!