Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van kiút ebből a helyzetből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Elmesélem röviden, hogy jutottam oda, ahol most vagyok.

Gimiben sokat tanultam, nem nagyon jártam el társaságba. Jó eredményeim voltak, így bekerültem egy elég kemény egyetemre. Kezdtem egyedül érezni magam, így eljártam társaságokba, nagy nehezen szocializálódtam és nagy pofáraesések árán, de lett barátnőm. Több is, igazán megszeretni egyiket sem tudtam.

Szüleim elváltak, apámmal már több éve nem jó a kapcsolatom (ezen sajnos segíteni se tudok, pedig próbáltam).

Annyira szerettem volna már egy rendes párt találni, hogy ebbe ment el rengeteg energiám és végül az egyetem elvégzése sem jött össze (3 évismétlés, aztán beláttam, hogy ha meggebedek akkor se lesznek meg a vizsgáim).

Jelenleg itt vagyok szakma és állás nélkül, ráadásul barátnőm sincs. Nagyon magányos vagyok és ezért alul motivált.

Hétvégén eljárok szórakozni és próbálok társaságot találni, de részben helyzetemből fakadóan részben azért mert nem találkozok számomra érdekes csajokkal esélyét se látom, hogy legyen párom.

Egyetemre visszamenni nem akarok, mert már a vizsga gondolatától is rosszul vagyok (5 évet elloptak az életemből).

Mit lehet ilyenkor tenni? :( Bármilyen ötletet szivesen várok.


2012. jan. 25. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
De most ebből az a legnagyobb problémád hogy nincs barátnőd? Figyelj amíg nem találsz állást, addig nem lesz önbizalmad, amíg nincs önbizalmad, addig nem lesz csajod. Ez csak így megy, gyúrj rá hogy találj valami munkát, bármit, aztán jöhetnek a csajok. Én tudom, hasonló helyzetben vagyok.
2012. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

respect men!

:(


próbáj meg valami szakmát szerezni...okj.s képzések, stb, van sok ami nemtul sokba kerül, és kb 1 év és lezs valami papírod legalább.

azzal mehetsz dolgozni, lesz pénzed, tudsz többet bulizni, haverkodni, és lesz csajod is. :)


és hidd el hogy a nők emgérzik, ha valaki önbizalomhiányos, meg alulmotivált...nemtudom hogy de megérzik!

2012. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Bármilyen munkát? Családalapítás betanított munkából (100 rongy), amit utál is az ember? Elég szarul hangzik....
2012. jan. 25. 20:04
 4/21 A kérdező kommentje:

2. hozzászóló, igazad van, csak nem tudom mit robotolnék szivesen havi annyi pénzért, ami kajára meg a számlákra elég :S

Vállalkoznék, de nincs pénzem. :/

2012. jan. 25. 20:07
 5/21 nielindi ***** válasza:
71%
nem loptak el 5 évet az életedből. te b@sztál el 5 évet. csak rajtad állt, h megcsinálod-e a sulit. grat, szépen elbasztad az életedet. meg ne haragudj, de se melo, se suli, se szakma... az durva azért, h az "életednél" is fontosabb volt, h sokszor pofára ejtsenek és végre legyen egy barátnőd.
2012. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az a baj hogyha nincs valami jó ötleted amire vállalkoznál akkor nem nagyon válogathatsz az állások között, ami van azt kell szeretni.
2012. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
3. hozzászóló: azon lehetne vitatkozni, hogy mennyire teljesítettem a képességeimen alul, de tény, hogy a suli sokkal nehezebb volt, mint azt legtöbben elképzelni tudják, a körülmények pedig elég rosszak voltak, a kettő összhatása ezt eredményezte
2012. jan. 25. 20:11
 8/21 GomalFace ***** válasza:
Ne sírj azon, hogy nem tetszik a meló. Más örül, hogy egyáltalán még van munkája.
2012. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
4. hozzászóló: ötletem is van, csak sokba kerül... válogatni pedig miből lehet? raktáros, sofőr, pizzafutár.... nekem nem ez az életcélom :/
2012. jan. 25. 20:12
 10/21 anonim ***** válasza:
Havi 100 rongy? Kezdőnek nagyon jó. Kezdő biológus vagyok és 103 nettót kapok 5 év kemény egyetem után. Ettől jobb fizetés jelenleg nem sok van. sok jogász ismerősöm még kevesebbet keres mint én.
2012. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!