Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van kiút ebből a helyzetből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Elmesélem röviden, hogy jutottam oda, ahol most vagyok.

Gimiben sokat tanultam, nem nagyon jártam el társaságba. Jó eredményeim voltak, így bekerültem egy elég kemény egyetemre. Kezdtem egyedül érezni magam, így eljártam társaságokba, nagy nehezen szocializálódtam és nagy pofáraesések árán, de lett barátnőm. Több is, igazán megszeretni egyiket sem tudtam.

Szüleim elváltak, apámmal már több éve nem jó a kapcsolatom (ezen sajnos segíteni se tudok, pedig próbáltam).

Annyira szerettem volna már egy rendes párt találni, hogy ebbe ment el rengeteg energiám és végül az egyetem elvégzése sem jött össze (3 évismétlés, aztán beláttam, hogy ha meggebedek akkor se lesznek meg a vizsgáim).

Jelenleg itt vagyok szakma és állás nélkül, ráadásul barátnőm sincs. Nagyon magányos vagyok és ezért alul motivált.

Hétvégén eljárok szórakozni és próbálok társaságot találni, de részben helyzetemből fakadóan részben azért mert nem találkozok számomra érdekes csajokkal esélyét se látom, hogy legyen párom.

Egyetemre visszamenni nem akarok, mert már a vizsga gondolatától is rosszul vagyok (5 évet elloptak az életemből).

Mit lehet ilyenkor tenni? :( Bármilyen ötletet szivesen várok.


2012. jan. 25. 19:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

5. hozzászóló: lehet bevállalok valami kuli munkát, de ha még 2 évig nem találok normális párt, akkor akár fel is akaszthatom magam (szó szerint)


6. hozzászóló: ha szereted a biológusi szakmát, akkor "szerencsésnek" mondhatod magad, de most őszintén 103 ezer forintból hogy akarsz az életben 1-ről a 2-re jutni? (külön költözni, lakás, gyerek stb...)

2012. jan. 25. 20:16
 12/21 GomalFace ***** válasza:
Nem jutsz közelebb a célodhoz önsajnálattal.
2012. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
7.: tudom, valószínűleg az lesz a megoldás, hogy elvállalok valamilyen ügynöki munkát, mert azzal lehet jól is keresni papírok nélkül, addig pedig a csajokat hanyagolnom kell, bármennyire is emészt a magány :/
2012. jan. 25. 20:20
 14/21 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással inkább tényleg akaszd fel magad, úgysem találsz egyből olyan állást amivel minimum havi 200at keresel.
2012. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
tanulni kellet volna
2012. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

8.: kabbe a f*szom

9.: Te is!

2012. jan. 25. 20:36
 17/21 anonim ***** válasza:
Keress OKJ-s tanfolyamot, végezd el. Onnan már találsz állást.
2012. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de jelentkeztél egy nehéz egyetemre (és nekem ne mondd, hogy milyen teljesíthetetlen, mert én olyan helyre járok, hogy első évben több mint a fél évfolyam kibukott, és azóta is folyamatosan morzsolódnak le az emberek, szóval tudom milyen egy nehéz hely), és igazából nem voltál elég kitartó és feladtad. Gondolom ez olyan lett volna, ami a célod, ami motivál, hisz csak úgy nem jelentkezik az ember nehéz helyre. De még így is, hogy ilyen helyen voltál, nem volt elég a motiváció, és inkább gyengén feladtad.

Aztán mondanám, hogy jó lenne, ha valami megint motiválni tudna, de arra már nem vagy hajlandó, hogy tegyél érte, mert már a vizsga szótól is rosszul vagy. Ezzel egyébként semmi baj, nem kell mindenkinek tanulnia.

De az, hogy mindenféle erőfeszítés és tanulás nélkül majd jól fizető állásod legyen azt lesheted! Nem tudom mit vársz, húzod a szád azokra a melókra, amiket végzettség nélkül csinálhatsz, de azért meg nem teszel semmit, hogy legyen egy végzettséged, mert jajjj vizsgák...

Nem értelek, komolyan.

Neked most arra van szükséged, hogy megfogalmazd magadnak határozottan, hogy mit akarsz, és azért kőkeményen küzdjél, nem ám az hogy néhány buktató után feladod, nem ! Amíg nem éred el, tegyél érte!

2012. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
10.: csináltam úszómesteri tanfolyamot, 80.000-et kerestem és halálra untam magam a 3. héten.... + suli alatt csináltam még motorszerelői tanfolyamot (2 év) de rájöttem h nem szivesen csinálom
2012. jan. 26. 09:33
 20/21 A kérdező kommentje:

11.: nem érzem úgy, hogy magyarázkodnom kéne, de leírom, hogy értségtek.

3x futottam neki ugyannannak az évnek. Feladtam több hobbimat, hogy legyen elég időm tanulni. Gyakorlatilag mást se csináltam nagyon....

A dologhoz még hozzátartozik egy igazságtalansági faktor is: volt, hogy bementem megkérdezni miért lett 1-es az évközi ZH-m és kiderült, hogy el se olvasták! Adtak rá egy 2-est, de azt a "naplóba" már nem voltak hajlandóak beírni.... így az évközi átlagom pont 2 alatt lett és dupla tételt kellett húznom (4+1 helyett 8+2). Elöttem vizsgázó srác úgy felb*szta a profot, hogy engem kivágott 5 perc után és évet ismételhettem(!) Na ez a nem piskóta....

Most örülök, hogy nem csináltam valami butaságot ezen a mélyponton.....

Szerencsések azok, akiknek van pénze vállalkozást indítani, mert ott tényleg a magad ura vagy és azt csinál "amit akarsz".

2012. jan. 26. 09:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!