Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne megoldani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megoldani, hogy együtt aludjak a szerelmemmel?

Figyelt kérdés
Középiskolások vagyunk, csak sajnos egyikünk se aludhat a masiknàl. Nagyon jó lenne, ha tudnatok valami megoldást.:) esetleg valami diák szálló( természetesen fizetős) vagy hasonló...? Bármilyen ötlet jöhet! Kérlek segítsetek, rettentően hálás lennék mindnyájótoknak. Előre is nagyon szépen köszönöm.
2012. jan. 25. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szülőket próbáljátok inkább ész-érvekkel meggyőzni.
2012. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NEM IRTAD HOVÁ VALOSI VAGY:( A NETTEN TALÁLNI SOK SZÁLOT KERESNI KELL KOLÉGIUMMOK IS ADNAK EGY ÉJSZAKARA KI SZOBBÁT 1500-4500/FT/FÖ
2012. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pardon.:) budapesti. Hát nem egy éjszaka kéne.. pár het/hónap. Szülőket nem lehet meggyőzni, eddig azzal próbálkoztam.:)
2012. jan. 25. 21:40
 4/12 dikkmánöcsém ***** válasza:

pár hónapra elengednek máshol lakni, de nem aludhattok egymásnál? hm..

sok hirdetést találhatsz, amikben kimondottan ilyen pároknak adnak ki lakást. "búvóhely" kereső szóval próbálkozz.

én még nem voltam ilyen helyen, de nekem az a sanda gyanúm hogy ezeket bekamerázzák. legalábbis biztos van ilyen. de aki ért hozzá, az cáfoljon meg.

2012. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyszerű okból kifolyólag nem oldható meg az egymásnalbalvas; nincs hely. Ennyi.:) más probléma nincs:D esetleg egy linket tudnál ajánlani?
2012. jan. 25. 22:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Buvohely nem jó. Nem pár óra kell. Esetleg tudnátok linkelni egy paroknak kiadó szobát 10-15 ezerért?(telefonon macerás keresni)
2012. jan. 25. 22:43
 7/12 dikkmánöcsém ***** válasza:

[link]


parancsolj. bár inkább apróhirdetésekben kéne nézni, azok lehet hogy olcsóbbak.

2012. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs hely? Egy ágyban el lehet férni ketten:)
2012. jan. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Apukámmal alszom egy szobában.:)
2012. jan. 26. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Oh. hát az úgy fura lenne akkor. én zavarban lennék :D és ha te mész át hozzájuk aludni? De szerintem annyira nem fontos, úgy is lesz még később rá alkalom :) mondjuk egy nyári tábor vagy akármi :D
2012. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!