Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton más csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton más csajok fenekét nézi, baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 22:03
 1/10 -=Koldus=- ***** válasza:

Nézni nem, fogdosni már annál inkább.

Amúgy magadtól kérdezd meg. Ha neked nem baj akkor nem mindegy?

2012. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legalább a lányokat szereti
2012. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az enyém is én meg a pasikét sőt szoktuk együtt is megbeszélni ez szép az nem azért van a szemünk hogy nézzünk.ha már itt tartunk te nem nézed meg a jó pasit?
2012. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de megnézem, csak nem mondom meg neki, de o meg is mondja nekem..
2012. jan. 25. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
nem baj nézd meg és elemezd utána te mutass neki pasit ő mit gondol róla kérdezd meg és ennyi mondom mi is szoktuk
2012. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az nem baj ha megnézi, de akkor legalább ne adja tudtodra... add neki vissza, nézd meg a pasik seggét, de úgy, hogy lássa is- aztán meg tudja, h téged mennyire zavar, ha ő más lányokat bámul.......
2012. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Férfiból van....
2012. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
attól, hogy van egy sportkocsim még megnézem a másik sportkocsit is :D Na jó, a viccet félretéve szerintem nem baj. Valószínűleg benned nem a fenekedet szereti ami talán nem is baj :D
2012. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Figyi ha jó fenekeket látok megnézem én is és közlöm az asszonnyal, hogy "Hé láttad azt a csajt? De kuv@ jó volt a segge" Erre ő vádlón szúrós szemekkel rámnéz és megkérdi, hogy "Az enyém nem jó?" erre a válaszom, hogy "De, jó, csak tudod hűséget és nem vakságot fogadtam;)" Pasik, szörnyűek tudnak lenni... :D 25/F
2012. jan. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kisvuk29 válasza:
Szerintem nem baj,mert így legalább a lányokat szereti és nem nyúl hozzájuk így valahova neki is néznie kell.
2012. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!