Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utánra vonatkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utánra vonatkoznak valamiféle szabályok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, úgy értem, hogy másfél év után szétmentünk, holnap megyek át a cuccaimért, ő is otthon lesz. És fogalmam sincs hogy hogyan viselkedjek? Illik-e az "utolsó" csók, szabad ott aludnom még utoljára? vagy ilyenkor le kell kopni mihamarabb?


Csak azért kérdem mert ez volt életem első igazi párkapcsolata, most szakítottak velem először, és össze vagyok zavarodva.


Kulturáltan váltunk el, nem volt veszekedés. Ellaposodott a kapcsolatunk és ő kiszeretett belőlem.


Köszi előre is a válaszokat :)


L/21


2012. jan. 26. 12:29
 1/7 nielindi ***** válasza:

hát nemtom... nekem ilyen dolgok meg sem fordulnának a fejemben.(utolso csok, utolso szex) ha szakitottunk azért, mert kiszertett belőlem, akkor mennék, összeszedném a cuccaimat és lépnék is onnan.

lehet ő sem szeretne búcsú szexet. meg amugy is, én nem kinoznám magam ilyesmivel.

2012. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a szexre gondoltam csak mellette szeretnék még egyszer elaludni.
2012. jan. 26. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel ő már nem szeret, hisz szakított, akkor kétlem, hogy ő veled szeretne aludni. Pakolj össze, és menj el. Fura helyzet lehet, én sem tudom hogyan oldanám meg, de remélem nem lesz szükségem rá. De én tuti mihamarabb szabadulni akarnék.


28/n

2012. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schatz18ful válasza:

Mindkettőtöknek az a legjobb, ha odamész, összeszeded a cuccodat, és eljössz.

Ha ott maradsz, felszakíthatja a nem is olyan régi sebeket, és az nem lesz jó...

2012. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Baby Firefly ***** válasza:
ha te alkotsz magadnak szabályokat akkor lesznek :)
2012. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maidx14 ***** válasza:

Nyilván friss szakítás után, ha ott alszol lesz szex, ami felerősíti a szakítás utáni érzéseket. Rosszabb lesz neked hidd el.

Ha ki szeretnél vele békülni, pontosabban újra össze akarsz vele jönni aludj ott, ha mihamarabb elfelejtenéd kérd meg, hogy hozza el neked és találkozzatok valahol.

2012. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit akarok az az igazság. Amúgy köszönöm a válaszokat, ép ésszel könnyű gondolkodni :) De én most nem tudok, hiába próbálok normálisan gondolkodni nem megy.


Én látni szeretném őt, ő meg azt mondta, hogy tegyek úgy ahogy nekem a legjobb. Na bumm. Köszönöm.

2012. jan. 26. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!