Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a legegyértelműbb jelei,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legegyértelműbb jelei, hogy már nem szeret annyira?

Figyelt kérdés
A hosszú sztorizás helyett inkább csak annyit írok, h 17 éves lány vagyok, és kérnék konkrétumokat, ilyesmit, hogy mik a legegyértelműbb jelei annak, ha a barátom már nem szeret annyira mint régebben, ill. nem kellek már neki annyira? (9 hónapos együttlét után) 17L
2011. aug. 8. 15:40
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Nem érdekli a mondandód, nem akar veled szeretkezni, keveset találkozik, más jelentéktelen dolgait is eléd helyezi, de igazából ezt neked mindig érezned kéne!
2011. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmikre gondoltam, köszönöm a választ...esetleg arra is tudnál írni valamit, hogy hogyan lehet újra felkelteni az érdeklődést?
2011. aug. 8. 15:48
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a te korodban érdemes ezzel vesződni. 9 hónapos együttlét az még nagyon kevés, megismertétek egymást, nem megy a dolog, akkor nem kell tovább húzni. Mindketten jobban jártok, ha találtok mást, aki majd jobban értékel...
2011. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy én TÉNYLEG szeretem, és tudom h ő is mennyire szeretett/szeret. Másfelől pedig nem vagyok biztos benne h tényleg csökkent az érdeklődése, és nem csak én beszélem bele...hogyan tudnám kideríteni?
2011. aug. 8. 15:57
 5/8 Smartguy86 ***** válasza:
Pl beszélgessetek! Sokat! Egy kapcsolatban a kommunikáció nagyon fontos. Oda-vissza! Csak így tudod kideríteni, hogy mik a tervei, miket érez, milyen gondjai vannak a kapcsolattal...
2011. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, nagyon hasznosak!
2011. aug. 8. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megváltozik, kevésbé figyelmes, ritkábban csinál közös programot, hazudik pl. sok a melója és azért ért haza később. Mivel még csak 9hónapja vagytok együtt, ezek nm hinném h felmerültek, gondolom még nm éltek együtt..

Esetleg kevesebbszer érint meg, fogja meg a kezed..

Mint előttem is írta, hagyd inkább jobbat érdemelsz! Az meg, h szereted még nm biztos, h ő is így érez és jól járnál-e, ha tovább húzod, idővel elmúlik és rájössz jobb így! Ne erőltesd, ami nm működik!

2011. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Smartguy86 ***** válasza:
Nem szabad óvatlanul belefüggened egy kapcsolatba, főleg olyanba nem, ahol érzed, hogy viszonzatlanok az érzéseid. Tudom, rossz dolog az egyedüllét, meg az ember amúgy is szereti hinni, hogy minden jó lesz, de van az a pont, ahol ez már hiú ábránd. Egy kapcsolat két emberen áll vagy bukik!
2011. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!