Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok mi a kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mi a kizáró ok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Teszem, mondjuk egy 16-17 éves fiú esetében, mi az a kizáró ok amivel semmi pénzért nem jönnétek össze vele?


Mondjuk ilyenek, hogy gyakori kocsmázás, kocsmai verekedések, cigizés, számítógép játék füvezés és hasonlók...


2012. jan. 23. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bunkó, pl. fülhallgató nélkül hallgatja a zenét az utcán telefonról (na annak a közelébe sem megyek)

Vagy ha buta.

2012. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet, várom még a véleményeket. Szerencsére udvariasnak nevetlek, káromkodni néha szoktam, de annyira nem tartom magam bunkónak, zenét meg sose hallgatok hangosan utcán. A drogok teljesen kimaradnak.
2012. jan. 23. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy végtelen listát tudtam volna neked mutatni egy pár hónapja, ha megkérded... de így, hogy szerelmes vagyok egy fiúba egy jó pár dolgot elnézek neki, amit amúgy nem.

Hát, ne füvezzen. Majd később ez arra változott, hogy ne legyen függő... és max. nagyon ritkán. Ne cigizzen, ez is arra változott, hogy max. buli esetén egy-egy szálat, de előttem ne. Számítógépes játék az eléggé kizáró ok, de az sem feltétlen. Csak ne legyél olyan buta, mint az a srác, aki már nem is foglalkozik velem a játékok miatt. :\ Szóval túlzásba ne vidd. Legyél kedves, de ne túl nyálas. Viszont, ha arról van szó, tudd félre tenni az önbecsülésedet... Pl.: nem kell éjjel-nappal utcán is nyalni-falni a másikat, de ha összevesztetek akkor a barátaid előtt is menj oda. :))

Jó.. ezek nem csak kizáró okok.. ezek tanácsok.

A lényeg, ha nincs meg az összhang, akkor az egész dolog fölösleges.

És hagyj szabad teret neki.

2012. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen, az utolsót mindig elbénázom. Elmondanád mit takar a szabad tér? Ne akard mindenhová elkisérni? vagy mi?
2012. jan. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!