Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi mért csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi mért csak az alkalmi szexet részesíti előnyben?

Figyelt kérdés

Akikkel eddig találkoztam mindenkinek csak a szex volt a fontos...testi kapcsolat, érzelemmentes szex. Mi van a mai férfiakkal???? Mért nem kell nekik a szerelem, törődés, normális testi-lelki párkapcsolat?

És még ők vannak megsértődve, hogy ilyenbe nem vagyok hajlandó bele menni..


2012. jan. 18. 15:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Több olyan férfi van, aki nem csak alkalmit keres, mint hinnéd...
2012. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

mai férfiakkal?:D régen jobb volt vagy mi?:D


amúgy azért,mert nem akarnak egy barátnővel foglalkozni úgy gondolják,hogy túl sok gondot jelent és amúgy is több csaj több szex sokkal jobb,mint egy szokásos.

2012. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

fontos a kapcsolat is a párkapcsolat az őszinte igazi, de jó a szexkapscolat is.


Ha valaki nem akarja lekötni magát nem akar fix barátnőt élettársat, az heti 1-2x összejön 1-1 csajjal vagy ugyanazzal. És akkor mellette egész héten szabad. Nincs számon kérés semmi.


Nekem ez ment 3 évig! (előtte volt 2 komolyabb kapcsolatom is) Aztán 3 év után úgy döntöttem h megpróbálok megállapodni.

2012. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy régen jobb volt-e, de ami most van / akikkel én találkoztam szó szerint undorítóak. Nem kell nekik párkapcsolat, csak játékszer...nekem meg ilyen pasi nem kell soha.
2012. jan. 18. 15:12
 5/26 anonim ***** válasza:
Írj privátot kérdező, nálam a szexen kívül is van élet:D
2012. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
És nem gondoltál még bele, hogy rossz helyen/rossz emberekkel ismerkedsz? Esetleg azon is érdemes elgondolkodni, hogy nem e TE kellesz nekik csak szexre!
2012. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De belegondoltam ebbe is...teljesen igazad van.
2012. jan. 18. 15:20
 8/26 anonim ***** válasza:

3. vok.


mondom ez változik!


és akik szex kapcsolatot akarnak csak vagy csak szex aztán puszi, azok között is van kedvesebb és szemét facckalap is. :)

hidd el.


tuti nem hiszed el de én az első féle voltam.tündéri.... aki annak ellenére h csak szexelni akar a csajjal attól még kedves körültekintő figyelmes stb.


és háát vannak a többiek.


De ugymond az én fajtám is megváltozhat simán ha egy olyan lányt talál.


Erre amugy van egy film amit mostanában néztem meg és kifejezetten tetszett is, ha tudod nézd meg, vígjáték romantikus fim izé

"őrült dilid szerelem"

2012. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Értem.

Gondolom, hogy van olyan, aki meg tud változni, csak eléggé el vagyok keseredve, mert én csak ilyen pasikkal találkoztam eddig.

2012. jan. 18. 15:23
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát, én régen hittem az ilyen "tündérmesékben", hogy lesz majd egy lány akivel szeretjük egymást jóban rosszban. Aztán szépen lassan szembesültem a szomorú ténnyel, hogy az ilyen pasik nem kellenek a csajoknak. Aztán elkezdtem prostizni, egyéjszakás kalandok jöttek, aztán mára már teljesen kihalt belőlem az a vágy, hogy egy normális kapcsolatom legyen. Más ember lettem :D
2012. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!