Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem az alkalmi szexre hajt?

Figyelt kérdés

Szomorúan tapasztalom, hogy szinte minden férfi csak a testiségre helyezi a hangsúlyt. Meglepő számomra, hogy még 25-30 évesen sem akarnak normális testi-lelki párkapcsolatot, csak a szórakozás a lényeg. Miért van ez? Gondolom ez nem kortól függ, hanem az illető személyiségétől, életstílusától...

De mért ilyen a legtöbb férfi?


2012. jan. 26. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van már miért ne lenne?!


Én is itt vagyk az más kérdés, hogy egy lánynak sem kellek, de kezdek beletörődni így végül átváltozom érzelmes, kedves fiúból prostizó csak szexre hajtó állattá.

2012. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ájron ***** válasza:
Szerintem csak rossz szériát fogtál ki. Engem Pl jobban izgatna egy normális kapcsolat mint a szex
2012. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. jan. 26. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!