Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év hosszú idő és minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év hosszú idő és minden perce itt van a fejemben. Mit tanácsoltok, hogyan enyhíthetem a szeretett lány szemének, hangjának, járásának, illatának, bohokosságának, gyerekességének hiányát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Járj el haverokkal szórakozni, sportolj sokat, játsz gépen játékokkal, menj kirándulni stb.. A lényeg hogy társaságban legyél és eltereld a gondolatod. Nevess sokat, légy jókedvű és ismerkedj :)
2009. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz az ötlet de ehez még nincs erőm.
2009. máj. 29. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is valami cél ----> tanulj,sportolj,tanulj főzni---> járj el fesztiválokra ismerkedj elötted az élet még!): Tudom milyen rossz a szerelemből kikerülni ugyhogy nem is akartad hogy vége legyen nagyon ROSSZ,de túl kell rajta lenni ennyi! Ne add fel ...őngyilkosság és depresszió legyen kizárva az életedből annál rosszabb nincs mikor szerelem után néha ilyenbe esik bele az ember,velem ez van azért probálok segíteni:) Ha érdekelnek az autók járj el ilyen autos napokra csomo ilyen van ám csak rá kell találni! Rendezed az életed csak magadra koncentrálj és ne gondolj rá ez a legfontosabb ha tényleg nem lesz ebböl már semmi! Ha tudjátok akkor még hozzátok helyre soha nincs lehetetlen !:) Remélem segítettem :)

20/L

2009. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 werte ***** válasza:
100%

Nem akarlak még jobban letörni, de ez így természetes. Nem tudom konkrétan mikor szakítottatok, de azt szokták az öregek mondani (nagyszüleim pl) fele addig fogod érezni hiányát ameddig a kapcsolat tartott. Ergo 3,5 év a max. Nekem volt egy 5 éves kapcsolatom, de utána 1 évig alkalmatlan voltam MINDENRE! Lehet fújjolni, de ha hamar túl lennél rajta, nem igazán voltál a végén szerelmes belé!


Fentebb pedig leírták a lényeget! Eleinte haverokkal sörözni, majd bulikba, esetleg streepteasbár(ami nekem is megvolt). Innen meg a kötődés újra a másik nem-hez!


Ne add fel, elmúlik minden seb, csak a begyógyulása az amit csak az idő képes gyógyítani! Valamint a heg is megmarad!

2009. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A második hozzászólónak írom,hogy a depit nem kell keresni mert sajnos van.Győzni kell felette és ezis gáz mert ő segített benne sokszor.

Továbbá a régi barátok már a multé.Most mintha egyedül lennék.

2009. máj. 29. 18:14
 6/8 A kérdező kommentje:
3.5 év???jóó kilátások! az lenne a leg jobb ha vissza találna.......Azért köszi.
2009. máj. 29. 18:18
 7/8 werte ***** válasza:

utolsó vagyok. azért ne lássad sötéten a dolgot. Nekem is eltűntek a barátaim-köszönhetően annak, hogy csajoztam. Amúgy most ért véget egy 3 éves kapcsolatom, s így 28 felé, azért elég necces barátokat találni! Ha más nem menjünk együtt sörözni:)

Kitartás, úgyis lesz valahogy! S ne találjon vissza. Ha már egyszer elengedted, más emberként térne vissza! Valamiért vége lett, kár erőltetni! Bár... embere válogatja

2009. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az nem gond,hogy utolsó vagy ,még írhat valaki és ez meg változik :)

Sőt ha többen válaszolnak és segítenek könnyebb a helyzet.

A három év sem semmi spec a sztárok ez idönként cserélik a barátnőiket.

A sörire még vissza térünk :)) Köszi

2009. máj. 29. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!