Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás az a nő, aki a "társában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás az a nő, aki a "társában" az egzisztenciát keresi elsősorban?

Figyelt kérdés
A saját és elsősorban a gyereki jövőjének a megalapozásaként. Hogy a gyerekeinek meg legyen mindene és itt nem iphone-ról, ipod-ról stb. beszélek hanem pl.: elsőosztályú oktatás, nyelvtanulás, utazások stb...
2012. jan. 27. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem, csak előre látó!
2012. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Boldogtalan lesz, az biztos
2012. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most ez ilyen burkolt kérdés, hogy az normális-e, ha az audira meg a bmwre nedvesednek a csajok?
2012. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért biztos, hogy boldogtalan lesz? Jól kereső emberbe nem lehet beleszeretni? Szerintem nem probléma. Kizárólag szerelemből nem lehet kenyeret venni...Sőt sokan anyagi problémák miatt mennek szét. Te hogy állsz? Null forint és hozzon mindent a pasi? Vagy azért te is építgettél valamit?
2012. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én egy szegényebb családból vagyok, és pont ezért akarom elkerülni, hogy a gyerekeim ne így nőjenek fel..


Mivel ma gyakorlatilag teljesen lehetetlen "érvényesülni, kiemelkedni" nem tudok én magam alapot teremteni..

2012. jan. 27. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:

ha ELSŐSORBAN ezt keresed az igenis baj.


dolgozhatsz te is, és így nem kell, hogy a férfi keressen sokat, keressen mindkettőtök közepes mennyiséget, és akkor ez már egy jó alap.


azt megértem, hogyha családalapításra kerül a sor, akkor az ember lánya nem egy ingyenélő, munkanélküli pasit akar maga mellé már 30 éves kor körül, ami még mindig a szüleivel lakik, hanem egy stabil megélhetéssel rendelkező, szüleitől független férfit. de hogy most csak az számítson, hogy sok pénze legyen, és neked semmit ne kelljen csinálnod, hanem durr bele, már jöhet is a gyerek, ez elég gerinctelen dolog.


és majd a pénzét fogod szeretni, vagy mi? az ilyenek miatt gondolják az összes nőről, hogy mindegyik pénzéhes ribi.

2012. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören. Nincs kedved dolgozni, inkább bek.rvulsz egy pénzes faszi mellé, és ráfogod, hogy mindent a gyerekekért. Szép, az ilyen "nőktől" mentsen meg az isten.
2012. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem!


ahogy így leírtad idézőjellel, hogy "társában" így abszolút nem... de akkor a nőt is rakd idézőjelbe ;)


29F

2012. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gergo_30F ***** válasza:

hogy hibás-e az a nő, aki közös munka, erőfeszítések helyett egyéb kompromisszumok árán inkább beleül a készbe? nem, reális, logikus döntés.

csak erkölcsileg kifogásolható. ezek az aranyásók, megélhetési qrvák.

gyerekeinek legyen meg minden, mint utazások pl., persze anyu is megy, de _kizárólag_ a lelki fejlődésük érdekében.


[link]

2012. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha szegényebb családból származol? Én sem voltam milliomos csemete, mégis írtam egy jó érettségit. Felvettek főiskolára és ma szépen keresek étterem vezetőként. Ha ki akarsz hozni valamit az életedből, akkor ki is fogsz. Ha csak mások hátán akarsz felmászni, akkor azt is megteheted, de ne feledd, hogy attól egész életedben függeni fogsz valakitől és kiszolgáltatott leszel...
2012. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!