Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan külső jegy, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan külső jegy, ami miatt nem tudnál elfogadni egy embert párnak?

Figyelt kérdés
Pl undort keltő seb, heg, vagy pl rossz fog, vagy gerincferdülés vagy akármi más ami eszedbe jut? Úrrá tudnál lenni az undoron, vagy a viszolygáson?
2009. máj. 29. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl ha rosszak lennének a fogai,mert hátul még egy dolog,azon lehet segíteni de ha elöl rohadtak..akkor nem valószínű hogy egy szájra puszit tudnék neki adni:S
2009. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha szereted,akkor mindenhogyan szerecc valakit!sebek,hegek,szerintem nem vészesek,hisz ha megismerkedsz valakivel és beleszeretsz így szeretsz bele! De szerintem a rossz fog az már más dolog...rossz lehettel jár és undorodni is lehet tőle...
2009. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

fúj, rossz fog. csináltassa meg, ma már erre van lehetőség. ha nem tesz ellene semmit akkor az ápolatlanságról tanúskodik.

a gerincferdülés nem gond, de ne úgy nézzen ki mint Quasimodo.

sebhelyek, hegek...lehet nem fogod komolyan venni, de engem vonzanak. valahogy sokkal 'egyedibb' lesz tőle egy pasi.

2009. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Qasimodo LOL ezen szakadtam :)) na pl igen ilyesmire gondoltam..
2009. máj. 29. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a rothadó fog taszító egy srácon. Ismerek egy srácot, aki kicsit kancsal az egyik szemére, és irtó szexi.

Vagy egy másikat is, akinek egy gyerekkori balesetből következően egy vágás van az arca bal oldalán. Borzasztóan vonzó! Szóval tényleg csak a rothadó fog taszít, más nem.

2009. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a férjemnek a bal kezén van egy jó 10 cm-nyi varrás, először nagyon furcsa érzésem volt ezzel kapcsolatban, nem nagyon mertem hozzáérni, viszolyogtam tőle, aztán már nem zavar. A szeretőmnek meg egy kiemelkedő anyajegye van a nyaka bal oldalán. Először ez is nagyon taszított, aztán eldöntöttem nem oda nézek állandóan és megszoktam, ma már nem zavar ez sem, de ha véletlenül rácsókolok, akkor még eszembe jut, hogy az elején rossz érzés volt ránézni.
2009. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!