Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátomat kezdem unni de nem szeretnék vele szakítani?!

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért unod?Eltávolodtatok egymástól?szerintem csináljatok új dolgokat,dobd fel a találkozásokat!itt a nyár van sok lehetőséged:)Remélem igazán szereted,szóval akkor ez az unásos dolog elmúlhat!de gondold át hogy igazán szereted-e...
2009. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

szya

szerintem ne szakits vele mert majd utána fogsz rájönni hogy szereted

én is igy voltam egy gyerekkel

2009. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át hogy szereted-e, próbáld meg feldobni a kapcsolatotokat, de ha minden próbálkozás ellenére sem érzed hogy szerelmes vagy belé, akkor inkább szakíts.
2009. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először érzelmileg kellene rendbe tenni a dolgokat, elgondolkodni azon, hogy miért jó vele, miért nem. Ha még mindig szereted, csak kicsit ellaposodott a dolog, akkor változtatni kell egy kicsit. Keresni olyan új dolgokat, amik mind a kettőtöket érdekli, hátha előbújnak belőle olyan dolgok amik ismét érdekessé teszik őt a számodra.
2009. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minden kapcsolatban vannak hasonló stádiumok!

Találj ki valami újat. Velünk is volt ilyen és mindig kitaláltunk egy elfoglaltságot. Pl. közösen mentünk barátok közé, elmentünk együtt táncolni, kirándulni mentünk, biciklitúrázni, itt a strandszezon stb... most a legújabb hobbink a kártyázás, vagy társasjáték. De komolyan, tök vicces. És nem csak kisgyerekeknek való társasjátékok vannak, hanem rengeteg izgalmas is, amiket lehet élvezni. Pedig én azt hittem magamról, hogy utálok kártyázni. Hihetetlen, hogy egy ilyen apróság, mennyre feldobja a kapcsolatot!Próbálkozz te is hasonlókkal, ha szereted és nem tudod elképzelni nélküle a mindennapjaidat! Sok sikert!

2009. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát hetente 3-2 találkozunk de változó és akkor is csak tv -zene -ágy... vagy kinn vagyunk a szüleinél vagy a testvérénél...
2009. máj. 29. 19:08
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom de már unom de szeretem is mert már belegondoltam hogy milyen lenne nélküle...már 8 hónapja vagyunk együtt és ezek a dolgok már unalmasak
2009. máj. 29. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Legyenek közös programjaitok, élményeitek, mozduljatok ki;) Jót fog tenni a kapcsolatotoknak. Pl: mozi, étterem, állatkert, libegő, séta, strand, koncert, a teljesség igénye nélkül.

2009. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek!
2009. máj. 29. 19:16
 10/10 anonim ***** válasza:
ha már az ágy is unalmas vele...
2009. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!