Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megy legénybúcsúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megy legénybúcsúba, ahol lesznek rosszlányok is. Nem akarom elengedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom legjobb barátjának a legénybúcsújáról lenne szó. Kiderült, hogy a búcsúztatón lesznek nem túl erkölcsös lányok! (tehetős, szóval biztosan a leggyönyörűbb lányokat fogja hívni)


Tudom, hogy a legjobb barátjáról lenne szó…, de én féltem…, ezért nem akarom elengedni! Emiatt már nagyon komolyan össze is vesztünk.


Azt mondja, hogy ő nem fog megcsalni! Csak attól is félek, hogy inni is fog, és hát ugye ott lesznek azok a fullos cicababák, bármi történhet. Azért mégis csak pasiból van! Szerintetek ezt egy pasi ki bírja?


2012. jan. 27. 18:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
Engedd el!
2012. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Engedd el nem fog semmi rosszat csinálni,:-)
2012. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
engedd el
2012. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
azt hiszem én is majd megőrülnék, ha ilyen helyre menne a barátom, de muszáj sajnos engedni, ha megbízol benne. Bár úgy látom, hogy te nem. egyébként ezeket a lányokat a táncrt, hangulatért fizetik, nem a szexért.
2012. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el. Főleg, h a legjobb barátjáról van szó!
2012. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbálj bízni benne, ennyit ki kell hogy bírjon a kapcsolatotok. Vagy voltak már vele rossz tapasztalataid?
2012. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Csak nyál csorgatás lessz ne aggodj miatta.Had legyen egy jó napja.
2012. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 pqpqpq ***** válasza:
Láncold az ágyhoz
2012. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ennyi erővel zárd egy ketrecbe, ott tuti nem fog szép lányokat látni. én is lány vagyok, én is szoktam néha féltékeny lenni, de ilyen hülyeségen szerintem feleslegesen túráztatod magad. egyrészt nem véletlenül van veled, és nem valami fullos cicababával, másrészt meg ha az első ilyen alkalommal megcsal, akkor nem tökéletesen tökmindegy? nem érdemli meg, hogy vele légy.
2012. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Hidd el el kell engedd a barátodat. Olyan részeg lesz mindenki ,hogy nem fog menni a szex.. Hidd el a kapcsolatotoknak is jót fog tenni ,ha elengeded mindenféle fenyegetőzés nélkül. Mert ezzel mutatod ,hogy bízol benne.

Szex nem hiszem ,hogy lesz mert azok a "rossz" lányok csak incselkednek. Nekik sem érdekük a szex.

2012. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!