Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik bnőm (nem állunk túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik bnőm (nem állunk túl közel egymáshoz) ráhajtott az exemre! és ez engem nagyon zavar! Mit tegyek? Elvileg vége tehát nem szólahtok bele de nagyon rossz érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
verd orba
2012. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Sz@rd le, mást nem tudsz.
2012. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Már tényleg nincs közöd hozzá.
2012. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Inkog Nito ***** válasza:
94%
Minek is zavar téged hogy más mit csinál az exeddel?Az hogy egyszer jártatok nem jelenti hogy más nem járhat vele.
2012. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most hasonló a szitu. A tesóm jött össze egy sráccal aki az ismerős csajjal másfél éve szakított. Lehordta mindkettőt mindennek és mindkettőt, illetve a rokonait törölte-tiltotta facebook-ról. Szánalmas. Ha már ex, akkor megorrolni sincs jogod.
2012. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg nem lehet valami jófej ez a barátnő, felénk tabu az ilyesmi, de nem tudsz mit csinálni a pasi már nem a tiéd szabad préda mindenkinek.
2012. jan. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudsz mit tenni, annyit hogy a barátnődnek megmondhatod hogy úgy gondoltad hogy ez alap dolog, hogy nem mentek rá egymás exére.. De úgy látszik számára ez nem volt egyértelmű, szóval barátnőnek nem nevezhető. Bár ezzel nem akadályozol meg semmit, de ezzel a csajjal ne barátkozz többet.
2012. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
az ex múltidő.soha nem értettem mit kifogásolnak ezen? ha valaki összejön a környéken mindenkivel akkor a jóismerősök utazzanak messzire kapcsolatot létesíteni csakmert a nagyétvágyú illető hátha még sértődős is?-gondolom te nem jöttél össze irreálisan sok emberrel de ezzel illusztráltam mennyire eröltetett kifogásolni az ilyesmit.szerintem nemcsak hogy nincs jogod megsértődni de még ők a rendesek ha rád tekintettel pl direkt nem csókolóznak a közeledben
2012. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Ez felénk is tabu. Haver exére rámenni...

Lehet lepontozni...rám legyen tisztelettel a haverom. Ha már annak mer nevezni :D Jó, mert az előttem hozzászóló amit írt van benne igazság. De azért csak rossz érzés ez az embernek ##sszameg. Énnyi tiszteletet csak megérdemlek.

2014. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ami vérciki volt, hogy a volt baratom egyik legjobb haverja rammozdult és úgy, hogy tudott arról ami volt ( joval utanam lettek cimbik)

Szerinte az már elmult, ez nem lehet akadaly..hat én akkor már a fél világot utáltam. Nem beszelve a volt barátom haverjairól na nekik megint sokat lehet köszönni. egyedul az terietette eszhez a fiúg hogy a volt csavom meglatott vele beszelgetni aztan utolag mondta neki hogy őt ez rettenetesen zavarja. Es még egyebkent ennek wllenere is folytatta a musort, amig egyszer kibukott belole hogy ezt a baratsagot akar el is dobná a szerelemért de nem teszi meg, mert tudja h csak ő szeretne itt többet, és nem tud befolyasolni.

2017. máj. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!