Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy "nagy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy "nagy szerelem"? Volt barátom 28 éves koráig senkit nem szeretett, lent folytatom.

Figyelt kérdés

Szóval ő 28 volt mikor összejöttünk, két évig jártunk ami tele volt jóval és rosszal is, de mindig éreztem és tudtam, mert bebizonyította, hogy halálosan szeret engem. Azelőtt egy lányba sem volt szerelmes.

Szakítottunk, fél év huzavona után, még egy hónapja is azt írta, hogy én voltam a nagy szerelme és ugyanilyen már soha többé nem lesz, ebben biztos.

Létezik a nagy szerelem?? Ez itt a kérdés... Lehet, hogy ő örökké szeretni fog engem, vagy ez aztán átalakul?

Én 2O éves vagyok, ő most 3O.


2012. jan. 15. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagyon jó kérdés!


Én 21 éves koromig senkibe nem voltam szerelmes ...

Aztán belehabarodtam egy lányba akibe olyan szinten szerelmes lettem , hogy csak csuda :))

Aztán ő megcsalt engem én padlóra kerültem körülbelül 3 hétig :((

Aztán nehezen sikerült talpra állnom,beiratkoztam sportolni ,stb


Még most is iszonyatosan szerelmes vagyok belé és nekem nem kell más csak ő,viszont békésen válltunk el de megmondtam neki,hogy nem keresem mert az még csak roszabb lenne nekem,próbálom kiverni a fejemből de nem megy,nekem ő volt az első igazszerelmem akiért mindenre képes voltam és remélem hogy elfog múlni ez az érzés,de hiszek benne picit,de szerintem majd túlfogom tenni magamat csak idő kell

2012. jan. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem fog örökké szeretni, idővel csak egy kedves, és esetleg fájdalmas emlék leszel neki.


Ha talál mást, akit ugyanennyire meg tud szeretni, már fele ennyi jelentősége nem lesz a köztetek volt dolgoknak, mint most.


És szomorú, de igazság: mindig lehet mást találni az előző helyébe, akit tudsz ugyanannyira, csak más módon szeretni. Kérdés, hogy mennyi idő alatt.

2012. jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor akivel most jár (egy tőle 15 évvel fiatalabb lány), megszerethette pár hét alatt ugyanannyira, mint anno engem? Létezhet, hogy 1-2 hónapja még nekem írta, hogy még mindig szeret, most meg már nem érez semmit és ilyen hamar elmúlt a nagy "szenvedés" és szerelem?
2012. jan. 15. 09:29
 4/9 anonim válasza:

akkor /ha jól értelmezem/ a 30 éves exednek egy 15 évvel fiatalabb azaz 30-15=15 éves szerelme van O.o

a maci újra akcióban...

2012. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, 15 vagy 16 éves a lány.

Nem tudom miért csinálja ezt a volt barátom, komolyan mondom... Ok, hogy köztünk is volt 1O év korkülönbség, de hát akkor is...én legalább 21 leszek márciusban.

Nem értem őt, egyáltalán. Míg együtt voltunk tök normális volt, tele érzelmekkel, irántam érzett szerelemmel, szeretettel, rajongással, azelőtt soha senkivel nem volt képes kapcsolatot kialakítani, ez is eléggé fura, nem? :S

Most pedig talál egy kislányt magának, akivel "lekomolyodik"... Nem tudom mit higgyek.

2012. jan. 15. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem alakul át. Az első szerelmemet még most is szeretem.


34f

2012. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De ha téged nem érdekel már, akkor mért foglalkozol vele?:SS

Amúgy lehet még érzel iránta valamit, mert akkor nem úgy állnál hozzá, hogy máris más lányt szeret?!


Amúgy érdekes a srác...15-30?

Uramisten! Egyik ismerősöm 14 ... De nemet mondott egy 18 évesnek :D Megdicsértem... hova fajul ez a világ...

2012. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Tudom, nem kellene érdekeljen mert úgy váltunk el, hogy tényleg nem kellene... de akkor is... Azóta nem találtam egy fiút sem, aki ugyanúgy szeret és akit ugyanúgy képes vagyok szeretni, senki nem törődik velem, nem kapok vígasztaló szavakat, ha szomorú vagyok, nem érzem, hogy tartozom valakihez és nem vagyok egyedül... Sok szép emlékünk volt együtt, ezeket nem tudom magam mögött hagyni és tudom, hogy önző vagyok mert mig egyedül volt, egyáltalán nem érdekelt és egy év után is haragot éreztem, mikor megláttam őt valahol, de most, hogy elméletileg "jár" valakivel...hát bánt engem. :(


Kedves 34F, nagyon sajnálom, hogy ez történt veled...

A volt barátom ma is posztolta facebookon az Edda Hűtlen-jét meg még ezt a számot is: http://www.youtube.com/watch?v=IZbN_nmxAGk&ob=av2e

Rám gondol, mikor ilyesmiket rak ki, azt tudom.. :/

2012. jan. 17. 20:23
 9/9 A kérdező kommentje:

Most meg ilyen szeretlek-számokat rak ki, az biztosan nem nekem szól... Szerintetek lehetséges, hogy egy hónap alatt ekkorát változzon és megszerette azt a lányt?

Vagy csak a régi cseleihez folyamodik, amikkel folyton próbált féltékennyé tenni?

De buta vagyok, nem is szabadna foglalkoztasson a téma, én pedig még kérdést is írtam ki ezzel kapcsolatban...

2012. jan. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!