Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez olyan "első szerelem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez olyan "első szerelem" dolog. (részemről) vajon mindent elrontottam? Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

kicsit bonyolult, de próbálom érhetően mondani..


Van egy fiú az évfolyamba.(7.-ben jött az iskolába) Eddig nem nagyon kommunikáltunk, meg semmi. De egyszer az utcán csak úgy köszönt, gondolom mert egy iskolába járunk és akkor gondolta hogy köszön.. vagy nem tudom, de köszönt persze visszaköszöntünk neki.. és azóta felfigyeltem rá, és elkezdett tetszeni. akkor egy barátnőmmel voltam. néha beszéltünk azóta, a dolgozatokról, hogy irtak-e már vagy mi és akkor elmondtuk hogy mik voltak benne meg ilyen általános témákat...


Eggyik nap mentem az a terem felé ahol ők voltak, és odajött hozzám. akkor 3 másik barátnőmmel voltam, de látszott hogy hozzám jött oda. A barátnőim el is húzódtak onnan, pontossabban visszafordultak.. de volt egy kis gáz.. nekem pont tele volt a szám, és ettem... (utolsó falat--> túl kicsi hogy harapj kettőt, de egybe bekapni vicces...):S :P

szóval csak mosolyogtam (csukott szájjal) de figyeltem rá, bólogattam ő meg nagy átéléssel mondta... és akkor behívták az osztálytársai. (nem emlékszem hogy mi volt, mert kicsit égőnek éreztem... nem tudom nem emlékszem a többire)

még elötte héten mentem fel a lépcsőn reggel a barátaimmal, ő meg jött le az ő barátaival, és akkor messzebről néztük egymást, gondolkodtam, hogy most köszönjek vag várjam meg, hogy ő köszön-e vagy nem... végül akkor közelebb értünk és látszott, hogy csak nekem köszönt...


és hát nekem azóta eléggé megtetszett.. helyes, kedves, viccelődős... a barátnőim szerint tetszhetek neki, mert hogy csak nekem köszön, hozzám jön oda, amikor a büfénél vagyunk akkor is odaszól.. de lehet hogy ez csak azért van, mert normális... nem tudom... valamikor semlegesen, nem is figyel vagy valami.. (nem beszéd közben) de látom, hogy messzebről is szokott nézni és szoktunk messzebről igy össze mosolyogni...


foggalmam sincs, hogy ő mit gondol rólam... szerintetek mit csináljak?? kezdeményezzek többször beszélgetéseket vele?? vagy mutassam a semlegest, de köszönjek és várjam hogy ő jöjjön ha akar valamit és akkor érdeklődjön ő???


de igazából, még abban se vagyok biztos, hogy ő már szeretne valakit.. mert még nem volt barátnője, nekem se volt még barátom..


szerintetek kezdeményezzek? vagy várjak, hogy egyáltalában ő érdeklődik-e irántam??


tudom, hogy gyerekes történet, de.... tetszik. (nem az a fajta vagyok, aki azért szeretne összejönni valakivel hogy kiírjon valahova 100 szivecskét, vagy hogy bejelöljm a férjemnek vagy akármi.. szóval nem msn, vagy facebook kapcsolat miatt szeretném.. és ő se az a kocka típus..)


2011. jan. 28. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan kezdeményezz te.

Én személy szerint szeretem az ilyen lányokat :)

2011. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

fúúú. elég hosszúra sikeredett... de érthető.

köszi, ha elolvasod, és válaszolsz!! :)

2011. jan. 28. 23:07
 3/15 anonim ***** válasza:

ok bocs de: én a 3. köszön nél abba hagytam mert láttam h nem a probléma lesz bonyolult hanem a kérdés lesz hülyén leírva már bocs


ha lennél szíves 1 kicsit tömöríteni rajta és a lényeget le írni és hanyagolni a sok süketelést arról h te milyen fajta nem vagy stb akkor talán tudok vmi értelmes/értelmesnek látszó választ/tanácsot adni ty


19F

2011. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

okés bocsi..

szóval tetszik az évfolyam társam.. (neki se és nekem se volt még senkim...)


elkezdett köszönni, (pedig akkor még nem is beszéltünk..) aztóta elkeztünk néééha beszégetni általános témákról... de valamikor semlegest mutat, mintha nem is venne észre... éés nem tudom hogy tetszhetek-e neki vagy csak rendes velem....

kérdés: kezdeményezzek, vagy várjak, ha kezdeményez akkor mutassam ki hogy érdeklődök iránta..

2011. jan. 28. 23:11
 5/15 anonim ***** válasza:

igen kezdeményezz mivel a csávó legjobb esetben is csak el van veled haveri alapon :D

de ettől még tetszhetsz neki max nem úgy gondol rád :D hát majd fog


amúgy nem azt mondtam h ne írj magadról emg róla stb nyugodtan de sztem a kérdésed ezeket tartalamzzva is max 10értelmes sor + íg bele olvastam most random pár helyen hát az jött le hogy köszönt úristen most vajon mi lehet XD semmi XD én 2 embernek köszönök ha találkozunk többiekkel 1ből beszélek v elhajtom őket a fenébe semmit nem jelent .. max hogy fölösleges hülyeségek helyett ink a tárgyra térek


19F

2011. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

elég hosszú komment lett.. nem olvastam végig...

dee persze.. :P :D!! :P bocsi... köszi hogy írtál és azt is hogy olvastad..!


igen, de nekem az is jó volt hogy köszönt.... :P

mert elötte nem is ismertem, aztán kezdtünk beszélgetni.. a többiekkel nem szokott beszélni, köszönni se csak pár fiúval van jóba.. (kettővel az osztályomból)...


nézd, az osztálytársaim olyan rajok, hogy ők nem köszönnek.... mert ők megtehetik, és menőőők...

2011. jan. 28. 23:35
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

én is megtehetem mert szeretek bunkózni XD nem vagyok bunkó paraszt mert nem muszájból csinálom azért csinálom mert szeretem XD na jó ennyire nem rossz a helyzet :)


am nem azért nem olvastam el mert hosszú hanem mert a hosszának 80%a fölösleges vagy önismétlés pl:


oggalmam sincs, hogy ő mit gondol rólam... szerintetek mit csináljak?? kezdeményezzek többször beszélgetéseket vele?? vagy mutassam a semlegest, de köszönjek és várjam hogy ő jöjjön ha akar valamit és akkor érdeklődjön ő???


szerintetek kezdeményezzek? vagy várjak, hogy egyáltalában ő érdeklődik-e irántam??


erre mi szükség volt pl?


am meg persze h jól esik h köszön ha bele v esve :D nyugodtan kezdeményezhetsz :)


19F

2011. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

.... háát nem tudom... az iskolába bészélnek, meg minden de az utcán nem tudnak köszönni, csak ha egyedül vannak... na mind1 nem ismerlek, nem akartalak leszólni!....


azért irtam így hogy érthető legyen, hogy mit gondolok, és hogy mi van... :P

2011. jan. 28. 23:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Kicsit magamra ismertem az írásodból.Én is ilyen határozatlan voltam,mikor gimibe megpillantottam egy nagyon helyes végzős srácot.Folyóson mindig egymásra mosolyogtunk de ennél több nem történt...

Amit azóta is bánok:DSzóval szerintem kezdeményezz!!Veszteni valód nincs,de ha nem teszed akkor évekik ezen fogsz rágódni,hogy "mi lett volna,HA.."

Végülis,ő már megtette egyszer azt a lépést hogy odament hozzád beszélgetni..most te jössz;)

Hajrá!!


20/L

2011. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

:) köszi, és mivel menjek oda hozzá??


jaajj mult héten csak hétfőn voltam, és ott állunk a barátnőmmel a büfénél.. ott a fiú is.. a barátnőm ott állt mellette egy méterre, és mosolyogtunk a barátnőmmel egymásra-- lányos zavarunkban :P és úgy voltam vele hogy.. nem néz rám.. meg amugyis a tanulni valót néztem át.. elfordultám, odatámaszkodtam a büfé oldalához, erre.. felnézek.. a fiú ott állt elöttem.. tanulásos, dolgozatos témáról kérdezett..ccáá annyira feldobott hogy megint oda jött hozzám, pedig ott lett volna a barátnőm is.. melette ált... :D :D utána alig bírtam beszélni.. :D


már nagyon várom a holnapot, mert beteg voltam múlt héten(hétfő kivételével) meg ma sem mentem még, és azért látni is jó lesz..

2011. febr. 14. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!