Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam az exemmel a barátomat, nagyon bánom, hogy tudnám a lelkiismeretfurdalásomat eltűntetni? Minden esetben a legjobb ha elmondjuk a másiknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 10:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

# 5/8 01-28 11:11 vagyok.

Ok.. akkor figyeld: Az hogy ha valaki megcsalja a baratjat , feltetlenul azt vonzza maga utan hogy az illeto mar nem szertei a parjat es az en velemenyem szerint mindenkepp fair lenne hogy ha elmondanad neki. Az hogy mindez az exeddel tortent szerintem meg sulyosbitja is a helyzetet ami lelkiismeretfurdalasod illeti.

Naaaa??? Igy jobb? Allatira nem ezt gondolom.... tehat akkor nem a valaszok szinessege a lenyeg es hogy minden ember mas es mas hanem az hogy huzzunk mindenre ra egy sablont es mondjuk ugyanazt szerencsetlennek. Persze ez nem csak erre a kerdesre vonatkozik, hanem az egesz GYKra. Tehat_: Az baj hogy megcsalom a baratom: igen. Hogy az exemmel: Igen, Lelkiismeret: Nem mulik el(nekem ilyn nincs) Elmondanam?: En igen, de csak akkor ha szakitani akarok. Amugy nem.

2012. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a fenébe ne húznánk rá egy sablont az itt feltett kérdésekre - válaszokra? Akár egy kisregényt is írhat a kérdező, a válaszolók akkor sem fognak olyan szinten belelátni a kapcsolatába, hogy árnyalni tudják a véleményüket. Marad, hogy az alapvető erkölcsi normákból indulnak ki.
2012. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
32%
Es azokat az alapvető erkölcsi normákat ki allitotta fel, fogadta el? MIndenkinek kotelessege vagy mi? ha valaki maskent lat valamit akkor az mar aberrált? Igazabol nem ertem magam hogy mit tepem itt magam... azt sem hogymit keresek it.. :) Sok sikert az eletben elzo... jah.. es johet a lepontozas is, mert az elmaradhatatlan, ha nem ertesz egyet valakivel. Vicc...
2012. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!