Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akin a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akin a legjobb haverom de én tobbet szeretnék szeretném ha kefélnénk látom rajta hogy akarja de de bíztatás kell neki hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

kifinomult hölgy lehetsz,vagy elegáns úr!sosem lehet tudni manapság!

mond neki,h kupakolni szeretnél vele most rögtön!

2012. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jah bocsika a haverom lassan 19 éves lessz én meg nemsokára én meg egy 16 éves csaj vagyok :D az nem elég már mondtam látom rajta hogy akarja csak fél hogy valami baj lessz mert az én apám meg a srác apja legjobb haverok
2012. jan. 23. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
A 16 éves lányok mind ilyen őrültek????
2012. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért lennék az ? :D
2012. jan. 23. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:

nézel a szemébe és mondod: "úgy ki vagyok már éhezve"


tökegyszerű, nem? :P

2012. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Egy nő ne "keféljen" senkivel, ha nincs monogám kapcsolatban az illetővel. (ez alól én kivétel vagyok)
2012. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, simogasd meg a haját, az arcát, kérd ki a véleményét időnként. Ne legyél ribi, ne mutogasd magad, ő akarjon leteperni.
2012. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!