Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal két éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentina17 kérdése:

A barátommal két éve együtt vagyunk. Mostanában nagyon sokat veszekszünk, minden nap. Nagyon csúnyán beszél ilyenkor velem. Ő 18 én 17. Ha valami probléma van én mondom hogy üljünk le és beszéljük meg, de akkor csak huzza a száját. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
idióta.
2010. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mire érted ezt?
2010. dec. 19. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos abbol amit irsz az kovetkezik, hogy o meg erettlen hozzad. Ha neked mar, jogosan igenyed van a kommunikaciora de o ennek fontossagat nem tudja akkor keress egy hozzad valo baratot:)
2010. dec. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már nem szeret annyira, mint régen.


(nem tudom mit várnak az emberek, ha még megbeszélni sem hajlandóak a dolgokat. mintha valami játék lenne egy kapcsolat. egy kapcsolatért igenis meg kell dolgozni, életben kell tartani, különben mehet a levesbe)

bocsi, ez kijött belőlem...a barátodnak meg a hasonlóknak szól.


ha még meg sem akarja beszélni a problémákat, ott már nagy bajok vannak. Az ilyenből jönnek a még nagyobb veszekedések, mivel nem jutnak dűlőre. sajnos nem tudok tanácsot adni(ha egyáltalán lehet), de az okát(szerintem) leírtam.


ja, eszembe jutott. Adj neki ultimátumot. Vagy leültök és megbeszélitek a problémákat, vagy fel is út le is út.

legalábbis én ezt tenném. Más megoldást nem tudnék erre.

2010. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ebben biztos van valami..

de nemrég szakitott velem,mert már nem szeret kikáltással,elment bulizni ott smárol egy csajjal utána vigan felhivott.mikor eltelt egy hét járkált utánam hogy szeret és hogy bocsássak meg neki.

2010. dec. 19. 12:19
 6/7 anonim ***** válasza:

az szép munka.

Visszamentél hozzá? (remélem nem)..egy éretlen kis p.öcs. örülj inkább, hogy nem játszik szerepet az életedben. ilyen embernél már csak jobb jöhet.

2010. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és még kérdéses hogy mit kell tenned. szomorú.
2010. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!