Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két embernek együtt kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két embernek együtt kell lennie előbb vagy utóbb, de egymásra találnak?! Mikor lesz már vége?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden bár elég hosszú és régi story.


13! évesen megismerkedtem egy nálam 9 évvel idősebb pasival, nem volt köztünk semmi, de én rettenetesen szerelmes voltam belé, ő volt az első nagy szerelmem. Akkor még fiatal voltam így tudtam, hogy nem lehet köztünk semmi. Pár évvel később 17 lehettem amikor elkeztünk találkozgatni a kocsmájában sokat beszélgettünk, de ő mindig ilyen szélhámos fajta volt, örök fiatal.Iszik bulizik. 17 évesen még mindig szerelmes voltam belé, és tudtam hogy ő is így érez irántam, epekedtünk egymásért, de soha nem voltunk együtt. Aztán egy nyáron megtörtén az 1. csók ennek két éve már. Azóta már párszor elfelejtettem, de ha találkozok vele akkor előjönnek az érzelmek, és a fájdalom. Tegnap este is egy buliban voltunk, odajött hozzám beszélgettünk, és mondta hogy én vagyok élete nagy szerelme, aztán adott egy puszit a homlokomra. Tudom hogy hogyan érez irántam, ő is tudja hogy én is szeretem. Csakhogy nyáron összejött egy lánnyal, a csaj teherbe esett, elvette feleségül és van egy kisfiuk. Ő életem szerelme, és én is az vagyok neki, szenvedünk, kínlódunk. Hogy tegyem túl magam rajta?! Túl lehet egyáltalán tenni magad életed szerelmén, hogy tudod hogy ő is ugyanúgy érez irántad mégsem lehettek együtt soha?! :( 19N


2012. jan. 28. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

wow, szép kis story, nem irigyellek :(


logikusan végiggondolva nincs más választásod, mint elfelejteni őt és találni egy másik pasit..... másba is lehetsz szerelmes ugynaúgy hidd el...

2012. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha szerelem nélkül van a feleségével, akkor később a gyereknek lesz a rosszabb. Veszekedés, esetleg válás, unott hangulat... Sajnálom előre is.

Téged is sajnállak, bár ezzel nem mész sokra. Azt javaslom felejsd el, mert a kérdésedre válaszola: igen, ha két ember ennyi időt tölt eggyütt, előbb vagy utóbb egymásra találnak.

2012. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok ismét, nem voltam egyértelmű: szóval 2 véglet van, vagy sokat veszekednek és a gyerek issza meg a levét, de inkább egymásra találnak.
2012. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti,nem valószínű,beleszeret.De ezzel az sem biztos,hogy beléd:O
2012. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak egy ezós maszlag mert reményt ad. Az élet nem így működik.
2013. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmiféle felsőbb hatalom, sors, isten stb aki azzal foglalkozna hogy összehozzon embereket, meg számon tartsa h kinek kivel kell együtt lenni. Persze attól még lehet hinni a mesében, mert szépek.
2013. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha tényleg olyan iszonyatos, őrülten fontos lettél volna ennek a pasinak, semmi se akadályozhatta volna, hogy veled legyen. 17-18 évesen már nem voltál annyira kislány, hogy ne kezdeményezzen veled komoly kapcsolatot. Ehelyett összeállt valaki mással, gyereket csinált neki és elvette feleségül. Biztos, hogy ezeket figyelembe véve ez a pali "életed nagy szerelme"? Mert józanul értékelve aligha...


27 N

2013. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!