Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 2éve vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 2éve vagyok a párommal de mostanába 1-2 hónapja túl sok nekem.

Figyelt kérdés
Arra lenne szükségem hogy kicsit hanyagoljuk egymást de ő ezt nem birná ki annyira szerelmes belém. Nem akarom elhagyni csak szeretnék egy kis időt . hogyan mondjam neki el h megérse?
2009. máj. 29. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyíltan, amit érzel, és egyértelműen.
2009. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén mindent, csak úgy juttok egyről a kettőre.
2009. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok,5.5 évig "harcoltam" azért,hogy normális felnőtt kapcsolat legyen és most hogy végre az, besokalltam.Időt nem fogsz tudni kérni mert fordított esetben én is megijednék hogy miért kell ez neki?már nem szeret?uh ez nem a legjobb dolog.Mondjuk én pl azt sem tudom mit csináljak :( szeretem de néha kicsit sok(k).ha valaki tud valami használhatóval szolgálni én is szivesen fogadom
2009. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonló helyzetben vagyok, csak tőlem 5 hónap után kért időt a párom. A legjobb, ha tényleg leültök és átbeszélitek a dolgokat. Ahogy kivettem a szavaidból, nem vagytok már annyira gyerekek, ha őszintén elmondod a párodnak, hogy sajnos ez van és időt szeretnél -nem szakítani-, akkor meg fogja érteni -ha nem is rögtön-, hogy most mindkettőtöknek erre van szüksége. Azt viszont tisztázd vele, hogy nem más valaki van a dologban, hogy mennyi idő nagyjából amire szükséged van és hogy nem fogod megcsalni ez idő alatt, mert szereted őt.

2009. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!