Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne legyek féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek féltékeny? Szakítottam vele a féltékenységem miatt, de nem tett semmit.

Figyelt kérdés

Ha nem akarod elolvasni, akkor csak írd le. HOGYAN OLDJAM MEG HOGY NE LEGYEK FÉLTÉKENY?


Idióta vagyok egy másfél éves kapcsolatból szálltam ki féltékenység miatt (tudom hogy úgyis ki fogunk békülni és folytatjuk) de mindezek ellenére már elegem van, hogy azért mert sok lány van körülötte, teljesen besokallok. Sose csalt még meg, nem adott rá okot, hogy ne bízzak benne de mégse teszem.


És a legnagyobb őrültség, hogy olyan dolog miatt akadtam ki, amikor betelt a pohár, mert 3 évvel ezelőtt írt egy csajnak egy szerelmes levelet. Én meg utánaérdeklődtem (akkor még csak érdekel) h mi az a levél és ráírtam a csajra, a csaj pedig azt válaszolta hogy semmi közöm hozzá hogy mi volt velük régebben (nem jártak) és nem fogja elmondani.


Aztán elküldte bescannelve a barátomnak a csaj ott őrizgeti 3 éve még nevet is meg dátumot is ráírt, mert anynira fontos neki. És ez engem irritál. Csak nekem legyen ilyen a barátomtól ne másnak.


2012. jan. 28. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Atyaég.. A barátod helyében többé látni sem akarnálak. Egy idióta, ha kibékül veled.
2012. jan. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom szerintem is. Pont az ő érdekében akarnék változni, de akkor megmondom neki hogy a saját érdekébe nem fogok vele kibékülni ha akar. Én is tudom milyen vagyok, pont emiatt a kétségbeesésért írtam ide, de látom választ nem kapok egyelőre
2012. jan. 28. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Erősítsd az önbizalmad, fogd fel, hogy a párod nem a tulajdonod. Fogadd el, hogy volt élete előtted és melletted is. Nem zárhatod be. Kezeld az indulataid, gondold végig mielőtt kimondasz valamit. Beszélgessetek sokat.
2012. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de mellette csak azt érzem, hogy alacsony vagyok, fiatal és szar. és gáz mellette, hogy az összes csaj mellett akit ismer simán elbújhatnék és neki is milyen gáz vagyok már. csak ez jár a fejembe.
2012. jan. 28. 14:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát igen az a baj, hogy nem vagy elégedett magaddal. De ha neki nem hiszed el hogy szeret akkor nincs meg a bizalom részedről.
2012. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
lehet tényleg ez a baj. De ha másfél év alatt nem hittem el, akkor hogy fogom? :/
2012. jan. 28. 15:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy kissé túl féltékeny vagy? Lehet,hogy Párodnak nem tetszik a kíváncsiságod a szép emlékével kapcsolatban!? A volt barátnő meg kissé hibbant lehet,hogy Téged akar féltékennyé tenni... Nyugi! Vezesd rá a Párod,hogy beszélgessetek a kevésbé hétköznapi,régi dolgokról is! Azonnali választ a "nosztaliga-dolgokról" nem mindig sikerül alkotni,de ez nem gond! Majd kiböki a mondókáját,csak meg kell találnia a megfelelő fogalmazást!

A szakításról a személyes véleményem az,hogy újrakezdeni csak annyira jó,mint a töltött káposzta felmelegítve! ( Keress igazibbat! ;) )

Ffi/37

2012. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ppeugeot válasza:
Ne legyél féltékeny, mert soha senki nem fog melletted megmaradni. Egyet ne felejts el, ha meg akar csalni, úgy is meg fogja tenni. Ha szeret téged, akkor viszont nem létezik számára senki rajtad kívül. Viszont a szerelem elmúlik, ha folyamatosan veszekedsz vele más nők miatt. Ki akar élni állandó veszekedésben? Tudod, ha téged választott akkor annak oka van. Te kellesz neki, és erre legyél büszke. Magaddal kell kibékülnöd, és egyet ne felejts el.... önmagadért szeretett beléd, az értékeid miatt,a belsőd miatt.... és ha te most nem azt adod neki ami miatt beléd szeretett, akkor el fog hagyni. Nem csak pár hétre, hanem örökre. Ha kell a pasi, akkor szedd össze magad, és hagyd, hogy melletted is férfi legyen, és ne alázd a féltékenységi jeleneteiddel. Szeresd, és legyél büszke magadra, hogy téged választott....
2012. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálok javítani magamon, mivel tudom, hogy minden az én hibám és tudom hogy sose csalna meg. Amúgy 1 nap múlva összeültünk és kibékültünk, ma vagyunk 1 év 5 hónaposak és tudom hogy ő az igazi, csak több önbizalmat kéne összeszednem valahonnan.
2012. márc. 3. 23:09
 10/14 anonim válasza:
én szurkolok!!! :) sikerülni foooog! nekem is sikerült.. :)) ha féltékeny is lennél, magaddal beszéld meg, felé ne mutasd ki ,mert tényleg elege lesz egy idő után!!
2012. márc. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!