Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mennyire szenvedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire szenvedtek ha nem látjátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Most sokat dolgozom diákmunkát mert február közepétől megszűnik így elég keveset találkozok a barátommal. Ő már dolgozik. Sokszor mikor hétvége van, akkor sem tudunk találkozni, mert inkább elvállalom még ezt az 1-2 hetet, hogy tudjak, dolgozni, utána úgysem tudok majd és nagyon fontos lenne a pénz. A barátomat nem igazán viseli ez meg. Ő már 26 éves és úgymond kicsit komolyabban is gondolkodik. Mikor kérdezem, hogy most nem is hiányzom e neki, akkor mindig az a válasza, hogy dehogynem, de nem fog előbb letelni a idő, február közepétől úgyis többet tudunk majd találkozni, ezt bírjuk még ki.

Szóval jelét sem látom, hogy hiányoznék neki. Mikor végre találkozunk akkor persze örül, de látom a barátnőimet, hogy állandóan hívogatja a pasijuk, hogy így hiányzol kicsim, úgy hiányzol meg minden ilyesmi :(

Törődjek bele, hogy az én barátom nem ilyen és valójában lehet, hogy nem is hiányzok neki?

Vagy, hogy van ez?

Szeretnék őszinte tapasztalatokat hallani és véleményeket. Köszi!

21L


2012. jan. 28. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szimplán célorientált a barátod.

Tisztában van vele, hogy a szenvedéstől hamarabb nem fog eltelni az idő, inkább megvárja, hogy leteljen.


Szerintem nem kéne ezt annyira túlkomplikálni. Ha ezen kívül nincs semmi gond vele és a kapcsolattal, ez legyen a legkevesebb problémád...



21F

2012. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem olvastam el bocsi :D de én nagyon 5 nap az nálam már sok :D igen ez van :D férfiasan bevallom xD
2012. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 royland válasza:

Szia én egy 20 éves fiú vagyok nekem már állandó munkám van a barátnőmmel együt élünk ő még tanul és messze laknak a szülei és ha haza megy 1 hétre én majd bele halok most is otthon van és kedden jön nagyon nehéz hidd el nem hiszem hogy valaki könnyebben bírja más meg nem szerintem ez egy nagyon nehéz dolog próbálj meg rájönni hogy melyikőtök szereti jobban a másikat de szerintem ő téged nem teljes szívből bocsi de ez az én meglátásom .Remélem nem így van.

20F

2012. jan. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

első: igen ő is ezt mondta

hogy nem lesz jobb ha látványosan szenved

csak nekem ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy vajon még élvezi is, hogy van szabadideje bőven?? tudom teljesen hülye vagyok...

2012. jan. 28. 15:19
 5/17 A kérdező kommentje:

3.- volt egyszer mikor elutaztam egy hónapra, szinte sírva beszélt a végén, hogy borzalmasan hiányzom neki, mikor megyek már haza

lehet, hogy én jobban szeretem őt:( nem tudom

de én alapból nagyon tudok szeretni ha már szeretem

2012. jan. 28. 15:20
 6/17 anonim ***** válasza:

Mióta együtt vagyok a feleségemmel, 3 napnál többet nem töltöttünk külön, de a 3 nap is nagyon rossz volt nélküle.

25/F

2012. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Két dolog fog ebből kisülni vagy egy része már be is következett.


1. Szakítás.

2. Lesz melletted valakije, bár ha ennyire keveset találkoztok, nem kizárt, hogy már van is. Egy felnőtt férfinak vannak igényei.

2012. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7-es megnyugtattál mondhatom

évi szinten egyszer fordul elő, többi időben sokat vagyunk együtt viszonylag

1 hónap alatt máris beszerzett valakit mert nem tudta kivárni, hogy keveset találkozunk? sok mindenen keresztül mentünk, ezen csak nem fogunk már szakíatani

:(

2012. jan. 28. 15:27
 9/17 anonim ***** válasza:

Jaj, ne hallgass már a marhájára...

Azt se tudja miket beszél...


Őszintén szólva még az is lehet hogy élvezi a sok szabadidőt :D Mert mirét ne? Ha már így alakult... Neked is így kéne tenned. Ami időd van fordítsd magadra... Nem mindenki egyformán ragaszkodó... Attól, hogy a te pasid nem csünk állandóan a telefonon ugyanúgy szerethet mitn az aki állandóan azt teszi... Ne komplikáld túl :)



21F

2012. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem jo mindig egymás nyakán logni sem,hamar meg lehet unni igy egymást.Kell hogy hiányozzunk egymásnak,igy édesebb a találkozás.
2012. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!