Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik egy kérdés! Megcsalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik egy kérdés! Megcsalnátok a barátnőtöket ha soha nem derülne ki 100%-osan?

Figyelt kérdés

Egy numera lenne, tutifix nem derülne ki tételezzük fel. Belemennétek?

Lenne lelkiismeretfurdalásotok? Vagy csak szex alapon nem tulajdonítanátok neki nagyobb jelentőséget a további életben. Úgy hogy szeretitek a barátnőtöket

mennyi ideje vagytok együtt és mennyi idősek vagytok? ez még fontos

köszi ha válaszolsz


2011. dec. 17. 21:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok. Válaszolhatok?
2011. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért nem csalom meg a barátnőmet, mert félek, hogy majd egyszer kiderül, hanem azért nem, mert szerelmes vagyok belé.


24/F (féléve vagyunk együtt)

2011. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Kisebb lebukási veszéllyel is simán megteszi majdnem mindenki, tényleg tisztelet a kivételnek és nem csak pasikra vonatkozik.
2011. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nők is válaszolhatnak igen, ha szeretnétek, érdekelne az is

csak főleg a pasik válaszai :)

2011. dec. 17. 21:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 hónapja vagyok a párommal, és nagyon szeretjük egymást. Én csókolózni se csókolóznék mással, mert őt kívánom, ő a legtökéletesebb nekem, ezért vagyok vele együtt.

Ha mást kívánnék, nem lenne értelme vele lennem.

Persze ha meglátok egy jó pasit, simán megjegyzem, hogy ez jó pasi, de ha odajönne és randira hívna vagy valami, akkor közölném vele, hogy bocs, de van barátom és őt szeretem.

Én így érzek, és úgy érzem a párom is így érez :)

21/l (24/f a párom)

2011. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen, megcsalnám, ha 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem derülne ki soha.

Nem lenne lelkiismeret furdalásom egy percig sem, csak izgulnék, hogy ki ne derüljön.

Amiről nem tud, az nem létezik és nem is fáj.

Én senki kedvéért nem fogom vissza magam, ha nem veszíthetek semmit.


26/F, 3 éve vagyunk együtt

2011. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a nő. Szerintem, mint nő, gondolhatod, hogy mit fogok írni. Az a baj ezzel a kérdéssel, hogy azért kérded, hogy magad nyugtasd, mert meg akarod tenni. Ha szerelmes vagy a lányba, akkor eleve nem fogod tudni megtenni, mert lelkiismeret furdalásod lesz, mikor ott leszel a másik csajjal. Ha meg meg tudod tenni, akkor igazából nem vagy szerelmes, és akkor jobb, ha otthagyod. Ő is had tudjon még ismerkedni, ne vesztegesd az idejét. Így meg legalább lelkiismeret furd.nélkül szexelhetsz.
2011. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem. Minek tenném? Nincs rá mi motiváljon, jó vele minden. Na meg egyébként sem vonz, hogy akármilyen random nővel kapcsolatba kerüljek, kissé antiszoc vagyok. Na meg már csak erkölcsi alapon sem.


20/F , 22/L , és másfél éve.

2011. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!