Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a boldogságra?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és sokszor érzem azt, hogy talán soha nem találom meg a páromat. Sajnos nem vagyok szerencsés ilyen téren...nem tudom, hogy mért van ez így évek óta. Nem vagyok magamnak való, nem vagyok nagyon visszahúzódó, de az is igaz, hogy nem szeretek szórakozni és bulikba járni...pedig általában ott ismerkednek a fiatalok. Nekem viszont ez valahogy nem jön be...régebben sem szerettem bulizni. Ez nem azt jelenti, hogy mindig magányosan, szomorúan egyedül vagyok, csupán nem vagyok bulizós. Utcán, iskolában, egyéb helyeken a férfiak rám sem néznek...nem érdeklem őket :(

Nyitott vagyok, de akkor sem sikerül az ismerkedés. Szerintetek mit csinálok ennyire rosszul?


2012. jan. 28. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mosolyogsz elég szépen.
2012. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet még boldogabb leszel, mint az akin már átment a fél világ!


Te is megfogod találni a párod biztosan!

És honnan veszed, hogy rád sem bírnak nézni? Lehet azon jár az eszük, hogy milyen ari vagy :)

2012. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig mert tuti h csuoa rinya de a boldogságra mindenkinek van esélye
2012. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

És kinézetre milyen vagy?

Én se vagyok bulizós, és hidd el, nem azért kérdezem, mert ez a legfontosabb, de a férfiak megnézik a nőket, és afelé közelednek, aki bejön nekik...utána kiderülhet róla, hogy egy nagyon böszme nő, és nem érdemes vele foglalkozni. Ahogy leírtad magad, nagyon jófej lehetsz.. :)

2012. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Ha nem olvasod végig, akkor mi a fenének válaszolsz????

És nem csupa rinya...hanem valós dolgok ezek...

2012. jan. 28. 16:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Végig olvastam és azon rinyálsz h nem tudsz ismerkedni
2012. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Kinézetre alkatom átlagos, nőiesnek mondható.

Hosszú barna hajam van, szemeim is barnák.

Nem szeretek feltűnően öltözködni, de a szolid, szép sminket, nőies ruhákat szeretem :)

2012. jan. 28. 16:12
 8/15 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ne haragudj, hogy rinyálok!

Nem akarlak ezzel zargatni téged!

2012. jan. 28. 16:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Van esélyed a boldogságra. Soha ne add fel! :)
2012. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyszer egy váratlan pillanatban majd betoppan :) Diszkó helyett meg inkább koncert! Kedvenc együttesed csak van :)
2012. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!