Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éves kapcsolatomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves kapcsolatomnak lett vége, ez volt az első és nem vagyok nyugodt ha nem tudom mit csinál a srác, hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
napok óta nem alszom nem eszem és csak bőgök pedig nem vagyok sírós fajta.ez az első szakításom de nem tudom hogy mit csináljak.ha könyvet olvasok nem tudom mit olvasok mert rá gondolok,minden zenéről eszembe jut...
2009. aug. 27. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire szereted minek kellett szakítani? béküljetek ki és kész
2009. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismerem az érzést, én is így voltam. nekem másfél éves volt a kapcsolatom ás 17 voltam mikor szakítottam veée. ne menj vissza hozzá, mert volt valami ok ami miatt vége lett, ajd elmúlnak ezek az érzelmek, nem fog annyit az eszedben járni, csak ahozz el kell telnie pár hétnek. nekem is eszembe jutott mindenről pl. zene, kedvenc kaja, vagy valami termékről is a boltban, elmúlik, ne aggódj!

kitartás

2009. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsika, neked is másfél éves volt, úgy emlékeztem, hogy egy. sorry
2009. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is megbántam már a szakítást megpróbáltam visszaszerezni de késő volt,el kell felejtenem őt
2009. aug. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!