Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Ti már jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Ti már jártatok (jártok) egy osztálytársatokkal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem :P de ismerek olyanokat, akik igen.
2012. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ismerek olyanokat. Élő példa vagyok pl én erre. :$ :)
2012. jan. 28. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk voltak együtt osztálytársak, de borzalmas kimenetű volt. :(

Nem azt mondom, hogy rossz dolog, de nem éppen célravezető. A legjobb barátnőm is osztálytárssal jött össze és utálja ha látja a suliban mivel egy másik osztálytársnőnkkel jött össze.

Azóta mind megfogadtuk, hogy osztálytárssal soha...

2012. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is eddigi életemben úgy gondoltam, hogy soha nem jövök össze osztálytárssal, és tessék... most meg itt vagyok totál szerelmesen az egyik osztálytársamba. :DD
2012. jan. 28. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Házi nyúlra nem lövünk...
2012. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, most is együtt vagyunk. Ha közben szétmentünk volna, nyilván nem lett volna túl jó.
2012. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha még évekig osztálytársak vagytok akkor nem egy óriási ötlet... Persze mondjuk nyolcadikban már mindegy, túl sokáig úgyse kell néznetek egymást a suliban. Azért mondjuk 9-ben elég húzós, ott még 4 évet együtt lesztek minden munkanap... Én is majdnem megjártam, de én alapból is olyan figura vagyok, akit vagy nagyon szeretnek, vagy nagyon utálnak, ezért nem lett semmi változás akkor sem mikor szakítottunk a barátnőmmel. Persze nem a legjobb, hogy ti vagytok a téma az egész osztályban....
2012. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Most vagyok 8. osztályos, szóval nem leszünk sokáig egy iskolában. Igazából nem vagyunk mi annyira a téma (pedig lehetnénk, mert nem olyan régóta vagyunk együtt), és nem csak azért, mert az osztályban még két ember, akik egy párt alkotnak. Igazából szerintem annyi az egész, hogy nem érdekli őket, hogy mi mit csinálunk. Meg, ugye 8-ra kialakultak nálunk ilyen ,,csapat" félék, és csak a mi kis ,,csapatunk" jegyez meg mindig valamit rólunk néha. (persze mindig valami szépet. :D)

2012. jan. 28. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen jártam és nagyon megbántam. Nagyon nagy volt a boldogság amíg jártunk. Örültünk hogy sok időt tölthetünk együtt, de mikor szakítottunk a lehető legrosszabb érzés volt az, hogy minden nap találkoznom kellett vele. Persze ezzel a kapcsolat elején számolni kell :)
2012. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen dolgokat nekem is többen mondták, hogy mi lesz, ha majd szakítunk, satb... de, hogy őszinte legyek, ilyeneken nem akarok gondolkodni, mert én nem akarok Vele szakítani, és, ahogy kiszoktam venni a szavaiból, Ő se akar velem, főleg, hogy közel 3 évet várt rám. : )) Szóval remélem, nem fogom megbánni, a leírtjaim alapján. :)
2012. jan. 29. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!