Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk jártatok úgy amikor még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk jártatok úgy amikor még kezdők voltatok, hogy nem tudtátok a farkatokat bedugni a lánynak?

Figyelt kérdés
Jól emlékszem amikor 17 év körüli lehettem, nagy nehezen össze jött egy lánnyal, hogy bele egyezett, zavaromban meg ügyetlenségünkben nem tudtam berakni, így az első dugszi nem jött össze. Szerintem más is járt így.
2012. jan. 27. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Más is járt így, ne aggódj! Nekem, mikor az óvszer húztam fel, akkor mondott csődöt a szerszámom:D
2012. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy nem lehet bedugni, nem olyan bonyolult, ehhez nem kell ügyesnek sem lenni. Ott a lyuk, ha lepattan, akkor odateszed megint és betolod.

Amúgy nem gáz ez, csak emiatt nem kell ott abbahagyni a szexet, ujjal megkeresed a helyét és bevezeted.

Én sose találkoztam még ilyennel.

2012. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Még most is. :D Persze csak óvszerrel, mert nem érzek benne semmit, ha meg nem áll kő keményen elég nehéz lyukra találni.
2012. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha túl részeg vagyok még a mai napig előfordul :-(
2012. jan. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de anno az "első" nekem is ilyen volt, vagyis inkább nem volt az első az első, mert nem ment be. Én befeszültem, ő totál felhúzta magát, amiből az lett, hogy nagy igyekezetében, hogy be tudja rakni a szűk helyre, elment. :)) Szóval, megesik. Stresszelsz. Nem szabad. Szánjatok rá időt, soksok időt, és ne ez lebegjen a szemed előtt, csak hogy együtt vagytok, simogatjátok egymást. Amikor másodszor nem foglalkoztunk technikai dolgokkal, szinte magától helyére kerültek a dolgok. Már 10 éve volt, de hidd el, a recept a régi. Ne figyelj a technikára, csak rá. Érezz. Más nem kell.
2012. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az említett első kint szabadban volt így nem igazán tudtam én kutatni a nyílást. Mire találtam volna elkókadt szegény. Zavaró volt az is, hogy lány nézegeti a fütyimet meg egyebek. Na ezt gyorsan túl szárnyaltam sikerekkel. Ezért szokták mondani, hogy az első aktus jobb egy bejáratott lánnyal, aki egy kicsit támogat az ügyben.
2012. jan. 27. 12:13
 7/11 anonim ***** válasza:

DUGSZI?!?!?!?!


Szerintem próbáld fiúkkal...

2012. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Palm! Ha elolvasnád rendesen, akkor tudnád, hogy ez régen történt, sajnos azóta már sok-sok év eltelt, le sem írom, hogy mennyi. Lassan a koromtól már megint így járok, de nem gond, lesznek szép emlékek.
2012. jan. 27. 12:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a DUGSZI mint terminológia egész félelmetes. Még csak nem is b.uzis, sokkal inkább 14 éves primitív kis ribik szájából tudom elképzelni.
2012. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A fiús ajánlásodra gondoltam!
2012. jan. 27. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!